Reprograf-Grafikus S.A.

Reprograf-Grafikus - Razem możemy więcej!

Wiodący dostawca na polskim rynku poligraficznym

Firma zajmuje się profesjonalnym doradztwem w zakresie łączenia rozwiązań cyfrowych i analogowych, a także dostarczaniem odpowiedniego oprogramowania, optymalizującego pracę drukarń. W swej ofercie Reprograf-Grafikus posiada m.in. rozwiązania z zakresu druku offsetowego, fleksograficznego, cyfrowego oraz wielkoformatowego. Świadczy również usługi serwisowe na terenie całego kraju.

W dniu 12.07.2019r w KRS została oficjalnie zarejestrowana spółka Reprograf-Grafikus S.A. Nasza nowa nazwa oddaje zamiar budowania przyszłego sukcesu na bazie doświadczenia, dorobku i wartościach obu łączących się firm: Reprograf S.A. i Grafikus Systemy Graficzne Sp. z o.o.

Reprograf S.A. i Grafikus Systemy Graficzne Sp. z o.o. przez lata ugruntowały swoją pozycję jako wiodący dystrybutorzy maszyn i urządzeń oraz materiałów konsumpcyjnych na rynku poligraficznym. Obie spółki obecne były na polskim rynku od kilkudziesięciu lat, każda oferowała bardzo szeroki i kompleksowy wachlarz produktów i usług, a naszymi Klientami były i są drukarnie z wielu sektorów rynku (druk offsetowy, fleksograficzny, cyfrowy).

Z połączenia kompetencji w sektorze druku cyfrowego, wielkiego formatu, fleksograficznego i offsetu utworzyliśmy podmiot, który oferuje najwyższej klasy usługi, doradztwo oraz zaopatrzenie materiałowe i sprzętowe we wszystkich tych dziedzinach. Jest to koniecznością dnia, bo w tym kierunku podąża rynek – „pod jednym dachem” Państwo, nasi Klienci, wykorzystujecie kilka odrębnych technologii.

Po dokonanym już połączeniu nowa spółka zamierza dalej prowadzić działalność w dotychczasowych trzech oddziałach regionalnych (Warszawa, Poznań, Kraków).

Połączenie Reprografu i Grafikusa jest pierwszym projektem na tak dużą skalę na polskim rynku dystrybucji maszyn i materiałów poligraficznych. W opinii właścicieli i zarządu naszej firmy jest to kontynuacja i konsekwentne rozwinięcie strategicznego planu rozwoju zapoczątkowanego skutecznym i zakończonym sukcesem połączeniem Grafikusa ze specjalistyczną spółką INK Polska (listopad 2016).

Głęboko wierzymy, że tak jak to miało miejsce przez ponad trzydzieści lat działalności każdej z połączonych firm, w nowej spółce znajdziecie Państwo wiarygodnego partnera biznesowego: nasz zespół pracowników, których znacie i którzy służą Państwu pomocą na co dzień, pozostanie do Waszej dyspozycji.

Reprograf-Grafikus S.A.

01-141 Warszawa, ul. Wolska 88
NIP: 527-22-63-265
KRS: 0000303652

Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy XII Wydział Gospodarczy KRS
Kapitał zakładowy: 12.264.151,00 zł wpłacony w całości

Opcje strony

Polecamy

Projekt UE COVID
do góry