Aktualnie znajdujesz się na:

Praca

Asystent/ka Biura

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Wolska 88

Opis stanowiska:

  • koordynacja biura
  • organizacja i kontrola przepływu dokumentów wewnątrz spółki
  • przygotowywanie pism do klientów, urzędów itp.
  • kontrola pism, umów przygotowywanych przez pracowników
  • współpraca z rożnymi działami w wewnatrz spółki
  • wysyłka korespondencji
  • archiwizacja umów handlowych
  • zaopatrzenie biura w podstawowe artykuły
  • nadzór nad serwisem sprzątającym

Nasze wymagania:

  • znajomość języka angielskiego B2/C1
  • dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • wykształcenie wyższe, lub w trakcie nauki
  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • komunikatywność oraz umiejętność współpracy z innymi

Kandydatom oferujemy:

  • zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w przyjaznej atmosferze, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju i ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • prywatną opiekę medyczną
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie cv wraz z klauzulą na adres praca@reprograf-grafikus.com.pl wpisując w temacie „Asystent/ka Biura”

Prosimy o dołączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w życiorysie oraz pozostałych dokumentach rekrutacyjnych przez Reprograf -Grafikus S.A. z siedzibą w Warszawie (01‑141), ul. Wolska 88, numer KRS 0000303652, do celów związanych z prowadzeniem procesu rekrutacji. Zostałem poinformowany o możliwości wycofania zgody w dowolnym momencie oraz, że wycofanie zgody nie wpłynie na przetwarzanie moich danych, które miało miejsce przed jej wycofaniem. Wiem, że wyrażenie przeze mnie zgody jest dobrowolne, choć konieczne do realizacji procesu rekrutacji.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Reprograf S.A. z siedzibą w Warszawie (01‑141), ul. Wolska 88, numer KRS 0000303652.

Opcje strony

Polecamy

Projekt UE COVID
do góry