Reprograf Grafikus SA

25.04.2024, 14:55

Praca

KIEROWNIK SPRZEDAŻY MASZYN I URZĄDZEŃ DRUKUJĄCYCH

Miejsce pracy: teren całego kraju

KLUCZOWE ZADANIA

  • Tworzenie planów sprzedażowych i wyznaczanie celów biznesowych;
  • Tworzenie rocznego budżetu działu sprzedaży maszyn i urządzeń będących w ofercie Spółki;
  • Kierowanie podległym zespołem, wspieranie zespołu w zamykaniu umów oraz we wdrażaniu działań marketingowych;
  • Budowanie zaangażowanego zespołu;
  • Budowanie długofalowych relacji z obecnymi Klientami oraz pozyskiwanie nowych;
  • Negocjowanie oraz tworzenie umów handlowych z klientami;
  • Analizowanie rentowności projektów sprzedażowych;
  • Stała współpraca z producentami maszyn;
  • Śledzenie trendów i zdarzeń rynkowych w celu identyfikacji nowych możliwości rozwoju.

WYMAGANE DOŚWIADCZENIE I UMIEJĘTNOŚCI

  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w sprzedaży B2B;
  • Kilkuletnie doświadczenie w kierowaniu i rozwijaniu zespołu;
  • Znajomość branży poligraficznej;
  • Umiejętność budowania zaangażowania i motywowania do osiągania lepszych wyników;
  • Bardzo dobre umiejętności negocjacyjne;
  • Wykształcenie wyższe;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację i prowadzenie korespondencji służbowej;
  • Umiejętność obsługi komputera (środowisko MS Office).

NASZA OFERTA

  • Umowa o pracę lub B2B;
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia oraz premia;
  • Narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon;
  • Prywatna opieka medyczna;
  • Praca w doświadczonym zespole oraz w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą na adres praca@reprograf-grafikus.com.pl wpisując w temacie „Kierownik Sprzedaży Maszyn i Urządzeń Drukujących”.

Prosimy o dołączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w życiorysie oraz pozostałych dokumentach rekrutacyjnych przez Reprograf -Grafikus S.A. z siedzibą w Warszawie (01‑141), ul. Wolska 88, numer KRS 0000303652, do celów związanych z prowadzeniem procesu rekrutacji. Zostałem poinformowany o możliwości wycofania zgody w dowolnym momencie oraz, że wycofanie zgody nie wpłynie na przetwarzanie moich danych, które miało miejsce przed jej wycofaniem. Wiem, że wyrażenie przeze mnie zgody jest dobrowolne, choć konieczne do realizacji procesu rekrutacji.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Reprograf-Grafikus S.A. z siedzibą w Warszawie (01‑141), ul. Wolska 88, numer KRS 0000303652

Opcje strony