Aktualnie znajdujesz się na:

Praca

Kierownik Działu Sprzedaży Maszyn

Miejsce pracy: teren całej Polski

Twój zakres obowiązków:

  • Tworzenie planu sprzedaży oraz nadzór nad jego realizacją
  • Tworzenie rocznego budżetu działu sprzedaży maszyn i urządzeń będących w ofercie Spółki, monitorowanie realizacji celów
  • Budowanie długofalowych relacji z obecnymi Klientami oraz pozyskiwanie nowych
  • Negocjowanie oraz tworzenie umów handlowych z klientami
  • Zarzadzanie podległym zespołem
  • Analiza rentowności projektów sprzedażowych
  • Stała współpraca z producentami maszyn
  • Wsparcie zespołu we wdrażaniu działań marketingowych

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość branży poligraficznej będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w sprzedaży
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Kandydatom oferujemy:

  • Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
  • Auto służbowe
  • Pracę w przyjaznej atmosferze, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju i ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie cv wraz z klauzulą na adres praca@reprograf-grafikus.com.pl wpisując w temacie „Kierownik Działu Sprzedaży Maszyn”

Prosimy o dołączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w życiorysie oraz pozostałych dokumentach rekrutacyjnych przez Reprograf -Grafikus S.A. z siedzibą w Warszawie (01‑141), ul. Wolska 88, numer KRS 0000303652, do celów związanych z prowadzeniem procesu rekrutacji. Zostałem poinformowany o możliwości wycofania zgody w dowolnym momencie oraz, że wycofanie zgody nie wpłynie na przetwarzanie moich danych, które miało miejsce przed jej wycofaniem. Wiem, że wyrażenie przeze mnie zgody jest dobrowolne, choć konieczne do realizacji procesu rekrutacji.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Reprograf S.A. z siedzibą w Warszawie (01‑141), ul. Wolska 88, numer KRS 0000303652.

Opcje strony

Polecamy

Projekt UE COVID
do góry