Reprograf Grafikus SA

25.04.2024, 07:24

Praca

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY DS. MASZYN I URZĄDZEŃ DRUKUJĄCYCH

Miejsce pracy: Warszawa

KLUCZOWE ZADANIA:

  • Udział w projektach sprzedażowych (sprzedaż maszyn i urządzeń drukujących);
  • Budowanie długoterminowych relacji z klientem, reprezentowanie firmy w codziennych kontaktach biznesowych;
  • Negocjowanie oraz tworzenie umów handlowych;
  • Stała współpraca z producentami maszyn;
  • Wsparcie we wdrażaniu działań marketingowych.

WYMAGANE DOŚWIADCZENIE :

  • Kilkuletnie doświadczenie we współpracy z kluczowymi klientami;
  • Znajomość zagadnień specjalistycznych z zakresu poligrafii oraz druku będzie dodatkowym atutem;
  • Wykształcenie wyższe;
  • Umiejętność budowania relacji biznesowych;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Umiejętność obsługi komputera (MS Office).

NASZA OFERTA:

  • Umowa o pracę lub B2B;
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia, a także prowizja od sprzedaży;
  • Auto służbowe, laptop, telefon;
  • Prywatna opieka medyczna;
  • Praca w doświadczonym zespole oraz w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Praca zdalna.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie cv wraz z klauzulą na adres praca@reprograf-grafikus.com.pl wpisując w temacie „Przedstawiciel Handlowy ds. Maszyn i Urządzeń”

Prosimy o dołączenie klauzuli:

Opcje strony