Aktualnie znajdujesz się na:

Praca

Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

Miejsce pracy: Warszawa/Poznań

Twój zakres obowiązków:

  • Współpraca z klientami (telefoniczna, mailowa, bezpośrednia)
  • Obsługa zamówień i fakturowanie
  • Dbanie o prawidłowy przebieg procesu sprzedaży i pozytywny wizerunek firmy
  • Realizacja celów sprzedażowych w oparciu o budżet
  • Aktywna współpraca z handlowcami terenowymi
  • Koordynacja procesu przekazywania urządzeń do Serwisu

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie (poligraficzne będzie dodatkowym atutem)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w obsłudze klienta i/lub sprzedaży
  • Wysokie zdolności interpersonalne w nawiązywaniu relacji biznesowych
  • Umiejętność pracy w zespole, ale również umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Mile widziana znajomość obsługi programu Comarch ERP XL lub podobnego
  • Doświadczenie w branży poligraficznej będzie dodatkowym atutem

Kandydatom oferujemy:

  • Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w przyjaznej atmosferze, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju i ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie cv wraz z klauzulą na adres praca@reprograf-grafikus.com.pl wpisując w temacie „Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży”

Prosimy o dołączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w życiorysie oraz pozostałych dokumentach rekrutacyjnych przez Reprograf -Grafikus S.A. z siedzibą w Warszawie (01‑141), ul. Wolska 88, numer KRS 0000303652, do celów związanych z prowadzeniem procesu rekrutacji. Zostałem poinformowany o możliwości wycofania zgody w dowolnym momencie oraz, że wycofanie zgody nie wpłynie na przetwarzanie moich danych, które miało miejsce przed jej wycofaniem. Wiem, że wyrażenie przeze mnie zgody jest dobrowolne, choć konieczne do realizacji procesu rekrutacji.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Reprograf S.A. z siedzibą w Warszawie (01‑141), ul. Wolska 88, numer KRS 0000303652.

Opcje strony

Polecamy

Projekt UE COVID
do góry