Aktualnie znajdujesz się na:

Praca

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

SPECJALISTA DS. WSPARCIA SPRZEDAŻY

Miejsce pracy: Poznań lub Warszawa

     Opis stanowiska:

  • Współpraca z klientami (telefoniczna, mailowa, bezpośrednia).
  • Obsługa zamówień i fakturowanie.
  • Dbanie o prawidłowy przebieg procesu sprzedaży i pozytywny wizerunek firmy.
  • Realizacja celów sprzedażowych w oparciu o budżet.
  • Aktywna współpraca z handlowcami terenowymi.
  • Monitorowanie potencjału rynku.

     Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie (mile widziane chemiczne lub poligraficzne)
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Doświadczenie w obsłudze klienta i/lub sprzedaży.
  • Wysokie zdolności interpersonalne w nawiązywaniu relacji biznesowych.
  • Umiejętność pracy w zespole, ale również umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji.
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy.
  • Mile widziana znajomość obsługi programu Comarch ERP XL lub pokrewnych
  • Doświadczenie w branży poligraficznej będzie dodatkowym atutem.

     Oferujemy:

  • Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę.
  • Pracę w przyjaznej atmosferze, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Możliwość rozwoju i ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

Prosimy o przesłanie CV na adres: praca@reprograf-grafikus.com.pl;

Niezbędne jest dodanie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Opcje strony

Polecamy

Projekt UE COVID
do góry