Aktualnie znajdujesz się na:

Praca

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

MAGAZYNIER

Miejsce pracy: Błonie k/Warszawy

Obecnie do naszych struktur biznesowych poszukujemy kandydatów na stanowisko

    MAGAZYNIERA

Opis stanowiska:

  • prawidłowe przyjmowanie i wydawanie towarów
  • kompletowanie zamówień dla klientów
  • współpraca z działem sprzedaży
  • transport towarów w magazynie
  • obsługa wózka widłowego
  • obsługa systemów magazynowych
  • praca jednozmianowa

Od kandydatów oczekujemy:

  • uprawnienia na wózki widłowe wydane przez UDT
  • dla osób bez uprawnień finansujemy kurs
  • doświadczenia w pracy w magazynie
  • umiejętności obsługi komputera, systemów magazynowych
  • komunikatywności i umiejętność pracy w zespole
  • dokładności i zaangażowania

Kandydatom oferujemy:

  • umowa o pracę
  • pracę jednozmianową
  • wsparcie managera i współpracowników
  • serdeczną atmosferę
  • kompleksowe wdrożenie w przyszłe obowiązki
  • docenianie osiągnięć
  • możliwość wypracowania premii
  • stabilną pracę w polskiej firmie istniejącej od 28 lat na rynku
  • przejrzysty i przyjazny proces rekrutacji

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie cv wraz z klauzulą na adres praca@reprograf-grafikus.com.pl wpisując w temacie „Magazynier”

Prosimy o dołączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w życiorysie oraz pozostałych dokumentach rekrutacyjnych przez Reprograf -Grafikus S.A. z siedzibą w Warszawie (01‑141), ul. Wolska 88, numer KRS 0000303652, do celów związanych z prowadzeniem procesu rekrutacji. Zostałem poinformowany o możliwości wycofania zgody w dowolnym momencie oraz, że wycofanie zgody nie wpłynie na przetwarzanie moich danych, które miało miejsce przed jej wycofaniem. Wiem, że wyrażenie przeze mnie zgody jest dobrowolne, choć konieczne do realizacji procesu rekrutacji.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Reprograf S.A. z siedzibą w Warszawie (01‑141), ul. Wolska 88, numer KRS 0000303652.

Opcje strony

Polecamy

Projekt UE COVID
do góry