Aktualnie znajdujesz się na:

Praca

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

ANALITYK FINANSOWY

Miejsce pracy : Warszawa

Reprograf S.A. to wiodący dostawca w branży poligraficznej. Podstawą naszego sukcesu jest wysoko wykwalifikowana kadra oraz satysfakcja klientów, którym zapewniamy profesjonalną obsługę i produkty najwyższej jakości.

Jesteśmy  polską firmą, która ciągle się zmienia i rozwija, działamy w myśl zasady „Od nas oczekuj więcej”

Obecnie do naszych struktur biznesowych poszukujemy kandydatów na stanowisko

miejsce pracy : Warszawa

Opis stanowiska

  • zarządzanie budżetem finansowym: tworzenie, prognozowanie, weryfikowanie
  • sporządzanie analiz cash flow
  • przygotowywanie bieżących analiz dla innych działów firmy
  • rekomendowanie rozwiązań i udoskonaleń
  • prezentowanie danych przed Zarządem

Od kandydatów oczekujemy:

  • co najmniej 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • samodzielności, inicjatywy
  • otwartości na wyzwania
  • doświadczenia w tworzeniu rachunku zysków i strat, bilansu, cash flow
  • umiejętności tworzenia budżetu, prognoz finansowych
  • znajomości MS Excel na zaawansowanym poziomie
  • wiedzy z zakresu finansów i księgowości
  • umiejętności prezentacyjne
  • umiejętność wyciągania wniosków biznesowych na podstawie analiz
  • umiejętność stosowania szerokiej perspektywy finansowej
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • wykształcenia wyższego
  • mile widziana znajomość VBA

Kandydatom oferujemy:

  • jasny i przyjazny proces rekrutacyjny
  • kompleksowe wdrożenie w przyszłe obowiązki
  • umowę o pracę na pełen etat
  • elastyczny czas pracy
  • wsparcie managera i współpracowników
  • serdeczną atmosferę opartą na współpracy i otwartości
  • docenianie osiągnięć
  • możliwość rozwoju i podnoszenie kompetencji
  • samodzielne stanowisko
  • pracę w niewielkim, przytulnym biurowcu na ulicy Wolskiej
  • stojak na rowery, prysznic, pokoje pracy cichej, pyszną kawę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie cv wraz z klauzulą na adres praca@reprograf.com.pl wpisując w temacie „analityk”

Prosimy o dołączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w życiorysie oraz pozostałych dokumentach rekrutacyjnych przez Reprograf S.A. z siedzibą w Warszawie (01‑141), ul. Wolska 88, numer KRS 0000303652, do celów związanych z prowadzeniem procesu rekrutacji. Zostałem poinformowany o możliwości wycofania zgody w dowolnym momencie oraz, że wycofanie zgody nie wpłynie na przetwarzanie moich danych, które miało miejsce przed jej wycofaniem. Wiem, że wyrażenie przeze mnie zgody jest dobrowolne, choć konieczne do realizacji procesu rekrutacji.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Reprograf S.A. z siedzibą w Warszawie (01‑141), ul. Wolska 88, numer KRS 0000303652.

Opcje strony

Polecamy

Projekt UE COVID
do góry