Aktualnie znajdujesz się na:

Artykuły

Seria maszyn solwentowych Mimaki o zwiększonych możliwościach produkcyjnych

Mimaki – lider rynku wielkoformatowego inkjet – przygotował ofertę najnowszych  maszyn solwentowych, które już są dostępne w naszej ofercie! Poznajcie plotery solwentowe JV100-160C i JV100-160B i sięgnijcie po zupełnie nowe możliwości druku. Najnowsze technologie to optymalizacja całego procesu produkcyjnego i zmniejszenie kosztów eksploatacyjnych przy osiągnięciu wysokiej jakości obrazu.

Plotery pozwalają osiągnąć wysoką jakość wydruku, a co za tym idzie wysoką produktywność. Są dostosowane do pracy z różnymi formatami dostarczanych materiałów, od dużych, przeznaczonych na billboardy czy banery, do tych mniejszych jak plakaty, a nawet naklejki. 

Większa wydajność i nowe możliwości

Najnowsze plotery solwentowe firmy Mimaki z serii 100 zwiększyły w dużym stopniu możliwości produkcyjne, przede wszystkim poprzez stabilizację i przyspieszenie procesu druku. Dzięki zaawansowanemu oprogramowaniu Raster Link 7 możliwe jest szybsze przetwarzanie złożonych plików PDF aż o 25%. Funkcja HARLEQUIN RIP gwarantuje lepszą i skoordynowaną  obsługę plików PDF, dzięki czemu widoczna jest ich wyższa jakość uwzględniająca przezroczystości i cienie. Nowoczesne oprogramowanie posiada ulepszony interfejs, a także ekran użytkownika, co sprawia, że plotery są łatwe i przystępne w obsłudze. 

Innowacyjne maszyny drukarskie

Nowe drukarki solwentowe JV100-160C i JV100-160B posiadają dwie głowice drukujące oraz system DAS, który w sposób automatyczny zarządza ustawieniem głowic względem materiału. W zależności od modelu istnieje możliwość zasilania tuszem z butli (1000ml), hermetycznego worka (2000ml) bądź kasety (600ml). Niewielkie koszty, a zarazem wydajność urządzenia związane są z dużą prędkością druku, która wynosi 62m2. Co ważne, istnieje możliwość zastosowania nowego szybkoschnącego atramentu ekosolwentowego. Atramenty są wysoko wydajne i posiadają certyfikat bezpieczeństwa GREENGUARD GOLD, co sprawia, że produkty przygotowane przy ich zastosowaniu mają bardzo szerokie zastosowanie. Plotery Mimaki można łączyć również z ploterami o funkcji cięcia, dzięki czemu w znaczący sposób skraca się czas przygotowania oraz ogranicza ewentualne straty materiałów.

Najnowsze technologie Mimaki gwarantują obrazy najwyższej jakości oraz ciągłość wydruku, nawet bez pomocy operatora – nowe technologie zastosowane przez producenta to propozycja dla wszystkich, którzy chcą zoptymalizować swoją produkcję.

Opcje strony

Polecamy

Projekt UE COVID
do góry