DuPont na LabelExpo 2025
Zapraszamy do spotkania z nami podczas targów Labelexpo Europe 2025 w Barcelonie!
DuPont™ Cyrel® na targach Labelexpo Europe 2025, będzie świętować 25-lecie innowacyjnego systemu termicznej obróbki płyt Cyrel® FAST oraz zaprezentuje nasze najnowsze rozwiązania!
Jeśli wybierasz się na tegoroczne targi Labelexpo w centrum kongresowym Fira Gran Via w Barcelonie, koniecznie odwiedź nas na stoisku 5D47 w hali 5, w dniach 16–19 września 2025 r.
FAST z nazwy, FAST w działaniu
Podczas wydarzenia zaprezentowane zostaną nie tylko najnowsze innowacje i współprace partnerskie, lecz także będziemy świętować 25-lecie przełomowego systemu termicznej obróbki płyt Cyrel® FAST.
W centrum prezentacji znajdzie się DuPont™ Cyrel® FAST 1000 TD – pokażemy, w jaki sposób ten innowacyjny system, pełna gama rozwiązań fleksograficznych DuPont oraz nowe partnerstwa przynoszą realne korzyści przetwórcom etykiet i opakowań na całym świecie.
Dołącz do nas i odkryj, jak możesz realizować krótsze serie i szybsze zlecenia na szerokiej gamie podłoży, jednocześnie minimalizując ślad środowiskowy swoich procesów przygotowania form drukowych!
Nie możesz pojawić się w Barcelonie, ale chcesz dowiedzieć się, jakie korzyści Cyrel® FAST może przynieść Twojej drukarni lub działowi przygotowalni?
👉 Kliknij tutaj i poznaj 25 powodów, dla których warto zainwestować w system Cyrel® FAST.
DuPont™ Cyrel® Flexographic Solutions znajdziesz na stoisku 5D47, hala 5, w centrum kongresowym Fira Gran Via w Barcelonie, w dniach 16–19 września 2025 r.
Chcesz dowiedzieć się więcej i umówić się na spotkanie podczas targów?
Skontaktuj się z nami:
👉 Wojciech Karlicki
📞 +48 501 205 776
📧 karlicki.wojciech@reprograf-grafikus.com.pl
Do zobaczenia w Barcelonie! 🌍
