Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

GERGONNE na targach drupa 2024

Firma Gergonne zaprasza wszystkich klientów na najważniejsze wydarzenie w kalendarzu branży drukarskiej i graficznej - targi drupa, które odbędą się w Düsseldorfie w dniach od 28 maja do 7 czerwca. Będzie to wyjątkowa okazja, by osobiście zapoznać się z najnowszymi trendami oraz innowacjami w dziedzinie poligrafii.

Odwiedźcie stoisko Gergonne E63 w Hali 15, gdzie będą prezentowane zaawansowane rozwiązania technologiczne:

  • dwustronne taśmy klejące Olinxo o dwóch grubościach, które różnią się poziomami twardości, idealne dla różnych zastosowań w druku. 0,43 mm idealna do druku etykiet i 0,55 mm do druku na materiałach elastycznych i papierze,
  • taśmy klejące jednostronne "post print" są dostępne w pięciu grubościach, oferując gotowe rozwiązanie - laminacja na PET, zapewniając  wysoką jakość i trwałość druku.
  • Olinxo Re-Use: Innowacyjne, bardzo cienkie paski PET, które umożliwiają łatwy demontaż form drukowych i wielokrotne użycie taśm montażowych, zwiększając efektywność i redukując koszty.

Dlaczego warto spotkać się na targach? To nie tylko możliwość zapoznania się z produktami Gergonne, ale także szansa na bezpośrednie rozmowy ze specjalistami, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą dostosować rozwiązania do Waszych indywidualnych potrzeb. Nie przegapcie tej szansy na wzmocnienie swojej działalności dzięki najnowszym rozwiązaniom w branży drukarskiej!

Więcej informacji:

Wojciech Karlicki

Dyrektor Sprzedaży Materiałów i Maszyn Fleksograficznych

karlicki.wojciech@reprograf-grafikus.com.pl

+48 501 205 776

 

Z niecierpliwością czekamy na spotkanie z Państwem na  targach drupa 2024. Do zobaczenia w Düsseldorfie!

Opcje strony

Polecamy

Projekt UE COVID
do góry