Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Reprograf-Grafikus na Konferencji Fleksografów 18-20.03.2024

Reprograf-Grafikus z przyjemnością informuje o swojej obecności na Konferencji Fleksografów 2024, zorganizowanej przez Polską Izbę Fleksografów. Wyjątkowe wydarzenie odbywa się w dniach 18-20 marca w Warsaw Plaza Hotel w Warszawie.

Zapraszamy serdecznie wszystkich pasjonatów oraz profesjonalistów z branży do odwiedzenia naszego stolika marketingowego. To niepowtarzalna okazja, aby zapoznać się z najnowszymi trendami w fleksografii, odkryć innowacyjne produkty i rozwiązania, które prezentujemy. Nasz zespół ekspercki z niecierpliwością czeka, aby podzielić się wiedzą, doświadczeniami i odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania.

Wśród obecnych na naszym stoliku ekspertów Reprograf-Grafikus znajdą się:

  • Leszek Bartkowiak, Product Manager rozwiązań do pomiaru i kontroli barwy. Leszek przeprowadzi demonstrację spektrofotometru X-Rite eXact2, zapewniającego precyzyjne wyniki pomiarów i kontrolę nad barwą, co jest istotne w branży fleksograficznej. Można też będzie zapoznać się i podyskutować o rozwiązaniach GMG, IGT Testing Systems i GTI.

  • Wojciech Karlicki oraz Agnieszka Karczmarek, którzy przedstawią zaawansowane rozwiązania dla fleksografii. Wśród prezentowanych produktów znajdą się innowacje od wiodących producentów i partnerów Reprograf-Grafikus, firm takich jak DuPont, PrimeBlade, Derprosa, Gergonne, Linde (dawniej PRAXAIR), Bieffebi, Peret, Screen, Vianord, Comexi i MPS. Nasz zespół podzieli się wiedzą na temat ich zastosowań, zalet oraz sposobów integracji z istniejącymi systemami produkcyjnymi.

Konferencja to doskonała platforma do nawiązania nowych kontaktów handlowych, wymiany doświadczeń i pogłębienia wiedzy o najnowszych technologiach i trendach w branży.

Zapraszamy. Do zobaczenia w Warszawie!

Dla większej liczby informacji i szczegółów dotyczących konferencji, zapraszamy na stronę internetową organizatora: Konferencja Fleksografów - agenda

Opcje strony

Polecamy

Projekt UE COVID
do góry