Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

100 cyfrowych maszyn SCREEN Truepress LABEL 350UV SAI

Kamień Milowy w Druku Etykiet

Reprograf-Grafikus świętuje sukces naszego cenionego partnera, firmy SCREEN, w osiągnięciu znaczącego kamienia milowego: sprzedaży na całym świecie 100 cyfrowych maszyn Truepress LABEL 350UV SAI. To osiągnięcie to nie tylko liczba; reprezentuje zaufanie i satysfakcję klientów na całym świecie do zaawansowanej technologii druku etykiet SCREEN.

Droga do Sukcesu

Wprowadzona w grudniu 2020 roku, cyfrowa maszyna Truepress LABEL 350UV SAI została zaprojektowana tak, aby na nowo zdefiniować standardy druku etykiet. Oferując poszerzony gamut kolorystyczny  i solidność, za którą stoi znana technologia SCREEN, szybko stała się filarem innowacji i niezawodności w branży druku etykiet.

Podróż rozpoczęła się od włoskiej drukarni Grafiche Pradella, dumnej pierwszej właścicielki Truepress LABEL 350UV SAI. Przyspieszając trzy lata do przodu, kamień milowy 100. maszyna SAI znalazła swój dom w Impronta Digitale we Włoszech, co stanowi znaczące osiągnięcie dla firmy SCREEN i jej użytkowników.

Niezrównana Jakość i Niezawodność

Sukces Truepress LABEL 350UV SAI opiera się na niezrównanej niezawodności, stałej jakości druku i wszechstronności. Maszyna jest ceniona za swoją szybkość, precyzję i wyższą jakość druku etykiet, oferując imponujący czas pracy i niskie wymagania dotyczące konserwacji. Jej solidność czyni ją idealnym wyborem zarówno dla samodzielnych operacji, jak i zintegrowanych systemów w zaawansowanych liniach produkcyjnych.

Zaawansowane Funkcje dla Nowoczesnego Druku Etykiet

Szerszy Gamut Kolorystyczny: Seria SAI, co w języku japońskim oznacza 'kolorowy', została zaprojektowana w celu rozszerzenia zakresu kolorów spotowych, spełniając wyśrubowane wymagania właścicieli marek.

Wysoka Produktywność: Zdolna do druku na szerokościach podłoża do 350 mm i osiągania prędkości do 60 metrów na minutę, ustanawia nowy standard produktywności w druku etykiet.

Nagroda: W lutym 2022 roku Truepress LABEL 350UV SAI-S została nazwana „Najlepszą drukarką etykiet” przez Europejskie Stowarzyszenie Prasy Cyfrowej, doceniona za łatwość użytkowania, wyjątkowe oprogramowanie oraz wyjątkową jakość i szybkość.

Patrząc w Przyszłość

W miarę jak rośnie popyt na technologię etykiet SCREEN, Reprograf-Grafikus jest podekscytowany byciem częścią tej podróży, oferując naszym klientom najlepsze rozwiązania w zakresie druku etykiet. Czekamy na wspieranie Państwa biznesu za pomocą innowacyjnych technologii SCREEN i na świętowanie razem kolejnych kamieni milowych.

Więcej informacji na stronie SCREEN

Zainteresowanych prosimy o kontakt:

 

Formularz mktg

zgoda RGSA

Opcje strony

Polecamy

Projekt UE COVID
do góry