Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

FESPA Global Print Expo, Amsterdam 19-22 marca

Odkryj Nowości w Technologii Druku na Targach FESPA 2024!

Wybieracie się na targi FESPA 2024? To już tylko 2 tygodnie dzielą nas od tego wyjątkowego wydarzenia, które obiecuje być pełne innowacji i nowości z zakresu technologii druku – a w szczególności prezentacji technologii druku na butelkach Amica Technology 3sixty.

FESPA to miejsce, gdzie technologia spotyka kreatywność, oferując uczestnikom nie tylko wgląd w najnowsze rozwiązania w branży, ale także niezrównaną okazję do nawiązywania kontaktów biznesowych i wymiany wiedzy. W tym roku, na naszych stoiskach – Mimaki i Amica Technology 3sixty, przedstawimy szereg innowacyjnych rozwiązań druku, które są nie tylko przyszłością branży, ale także odpowiedzią na bieżące potrzeby rynku.

Zapraszamy Was do odwiedzenia nas i uczestnictwa w tym niezapomnianym wydarzeniu. Będzie to wyjątkowa okazja do spotkania z naszymi ekspertami, w tym z Piotrem Białowieżcem, który z przyjemnością podzieli się swoją wiedzą i przedstawi najnowsze innowacje kształtujące przyszłość druku cyfrowego.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji do odkrycia, jak nowoczesne technologie druku mogą przyczynić się do rozwoju Waszego biznesu. Umówcie się na spotkanie i dowiedzcie się więcej o naszych rozwiązaniach, które mogą pomóc przekształcić Wasze wizje w rzeczywistość.

Do zobaczenia na targach FESPA 2024!

Więcej informacji:
Piotr Białowieżec
Product Manager
+48 698 698 628
piotrek@reprograf-grafikus.com.pl

Zapraszamy do kontaktu!

Amica Technology 3 sixty

Opcje strony

Polecamy

Projekt UE COVID
do góry