Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Komori Open House - spotkanie przed targami drupa 2024

Dzień Otwarty Komori: spotkanie, którego nie można pominąć!

Kiedy: Środa, 17 Kwietnia 2024, 10:00-17:00
Gdzie: Komori Graphic Centre – Europe, Reactorweg 151, 3542 AD Utrecht, Holandia

Z ogromną przyjemnością zapraszamy Państwa na wyjątkowe wydarzenie - Dzień Otwarty Komori, organizowany w przeddzień największych targów branży drukarskiej – drupa 2024. To spotkanie, które stanowi nie tylko doskonałą okazję do zapoznania się z najnowszymi technologiami w dziedzinie druku, ale także szansę na spotkanie z ekspertami i wymianę doświadczeń z innymi profesjonalistami z branży.

Co Nas Czeka?

Komori zaprezentuje wiele nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań, ze szczególnym naciskiem na szybkość przezbrojenia pomiędzy zleceniami i możliwości automatyzacji produkcji.

Prezentacje Maszyn Komori:

  • Komori GLX740CC (B1, 7 + CC): Maszyna dedykowana dla druku opakowań, prezentująca najnowsze rozwiązania technologiczne.
  • Komori GL837P (A1, 4+4): Idealne rozwiązanie dla drukarń akcydensowych, web2print i dziełowych, oferujące wysoką jakość i szybkość druku.
  • MBO Falcerka z Robotem & Komori AutoPilot: Prezentacja autonomicznego druku.

Program Dnia Otwartego:

Rozpoczęcie o godzinie 10:00, z oficjalnym otwarciem i prezentacją nowej 25-metrowej konfiguracji maszyny drukującej. To wydarzenie zmieni Państwa postrzeganie efektywnej produkcji opakowań z użyciem kolorów specjalnych. Seria interaktywnych prezentacji, warsztatów, demonstracji druku i obróbki postpress wypełni cały dzień, aż do wspólnej dyskusji przy napojach i przekąskach, planowanej na zakończenie spotkania o godz. 17:00.

Dlaczego Warto Być z Nami?

  • Inspiracja: Odkryj najnowsze trendy i technologie w branży druku i opakowań.
  • Wiedza: Poznaj praktyczne aspekty wykorzystania nowoczesnych maszyn drukarskich w codziennej pracy.
  • Networking: Spotkaj się z profesjonalistami z branży, wymieniaj doświadczenia i nawiązuj nowe kontakty biznesowe.

Rejestracja:

Zachęcamy do wczesnej rejestracji poprzez stronę rejestracyjną Komori Open House 2024. Prosimy o potwierdzenie swojej obecności, co pozwoli nam lepiej przygotować się na Państwa przybycie.

 

Więcej informacji:

Marcin Kołatko

Product Manager

kolatko.marcin@reprograf-grafikus.com.pl

+48 501 205 777

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich profesjonalistów z branży drukarskiej i opakowań, aby dołączyli do nas w tym niezwykłym wydarzeniu, które bez wątpienia będzie najlepszym przygotowaniem do targów drupa 2024. Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji do zainspirowania się i rozwoju w otoczeniu najnowszych technologii drukarskich!

 

Opcje strony

Polecamy

Projekt UE COVID
do góry