Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Z nami to proste, od wizji do realizacji, bez zmartwień!

Firma Reprograf-Grafikus wspiera swoich klientów w kompleksowej obsłudze procesu pozyskiwania dotacji unijnych 2023-2027.

Dotacje unijne mozna pozyskać dzięki projektom inwestycyjnym obejmujacym pełen wachlarz nowoczesnych, niezawodnych i innowacyjnych rozwiązań wielu czołowych światowych dostawców dostepnych w naszej ofercie takich jak: Komori, MBO, Screen, Cron, Miyakoshi, Comexi, MPS i wielu innych!

Automatyzacja, robotyzacja, technologie i materiały przyjazne środowisku, redukcja zużycia energii, druk cyfrowy, innowacyjne i ekologiczne rozwiązania - to niektóre z aktualnych trendów w poligrafii, wyzwań i mozliwości, które mogą być zaadresowane poprzez inwestycje wspierane dotacjami.

Zachęcamy do kontaktu z naszymi ekspertami!

 

Nasze wsparcie w procesie pozyskania dotacji unijnych jest kompleksowe i obejmuje:
  1. Bezpłatny Audyt: Oferujemy bezpłatny audyt Twojego projektu, aby określić szanse na uzyskanie dofinansowania.

  2. Innowacje i B+R: Pomagamy w przeprowadzeniu badań naukowych i opracowaniu zgłoszeń patentowych albo kupujemy gotowe badania lub opatentowaną technologię. Dopasowujemy sprzęt i technologie, opracowujemy innowacyjne rozwiązania – skorzystaj również z naszych patentów i know-how.

  3. Kompleksowa Obsługa: Od pierwszej konsultacji przez przygotowanie dokumentacji, przygotowanie do panelu ekspertów, czyli prezentację wniosku przed komisją oceniającą, proces podpisania umowy o dofinansowanie, aż po finalne rozliczenie - jesteśmy z Tobą na każdym etapie. 

  4. Wsparcie Eksperckie: Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów i ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie poligrafii i papiernictwa.

  5. Specjalizacja w Branży: Jesteśmy  firmą reprezentującą blisko 100 dostawców z różnych krajów na całym świecie. Wyróżniającą się ofertą kompleksowej pomocy w zdobywaniu dotacji unijnych dla sektora poligraficznego.

  6. Doświadczenie: Z ponad 480 mln zł wartości realizowanych projektów unijnych, znamy się na mechanizmach finansowania UE jak nikt inny w tej branży.

  7. Zero Ryzyka: Z nami nie musisz się martwić o formalności, prowadzimy Cię przez cały proces, procedury przetargowe, poprawną promocję projektu, gwarantując pełną zgodność z przepisami.

Prosimy o kontakt:

Formularz mktg

zgoda RGSA

Opcje strony

Polecamy

Projekt UE COVID
do góry