Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Webinar: Weryfikacja barwy na dzisiejszym rynku

Zapraszamy na trzecią część naszej serii webinarów z Esko i X-Rite, gdzie odkryjecie moc skutecznego zarządzania barwami w procesie produkcyjnym. Webinar odbędzie się 6 grudnia 2023 roku o godzinie 10:00.

Dołączcie do nas, aby dowiedzieć się więcej o kluczowym aspekcie weryfikacji barw na dzisiejszym dynamicznym rynku. Poznajcie strategie zapewniające dokładne odwzorowanie barw, wdrażanie zrównoważonych procesów i minimalizowanie potrzeb czasochłonnych zatwierdzeń podczas procesu druku.

Agenda webinaru:

  • Sztuka weryfikacji danych: Odkryj znaczenie dokładności danych w weryfikacji barw. Zapoznaj się z narzędziami i technikami weryfikacji danych barw w celu uzyskania spójnych wyników.
  • W kierunku zrównoważonego procesu kolorystycznego: Dowiedz się, w jaki sposób zrównoważone praktyki mogą zostać włączone do procesu weryfikacji barwy. Odkryj przyjazne dla środowiska podejścia, które są zgodne z nowoczesnymi wymaganiami rynku.
  • Usprawnienie dzięki zmniejszonej liczbie zatwierdzeń podczas procesu druku: Dowiedz się, w jaki sposób solidna weryfikacja barw może zminimalizować potrzebę zatwierdzania przez maszynę drukarską. Poznaj sposoby na zaoszczędzenie czasu, zasobów i kosztów poprzez wdrożenie skutecznych strategii zarządzania barwami.

Prezenterem będzie Mark Gundlach, Solution Architect w firmie X-Rite Pantone.

Nie przegapcie tej okazji, aby poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności w zakresie zarządzania barwami!

Data: 6 grudnia 2023, godz. 10:00

Nawet jeżeli nie będziecie mogli uczestniczyć w webinarze, zachęcamy do rejestracji.

Link do nagrania będzie dostępny po jego zakończeniu.

Zarejestrujcie się już dziś!

Opcje strony

Polecamy

Projekt UE COVID
do góry