Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Akademia Zarządzania Barwą - Zaproszenie na Konferencję

Zapraszamy serdecznie, jako współorganizatorzy, do udziału w XVII konferencji „Akademia Zarządzania Barwą”, która odbędzie się w dniach 21-22 listopada 2023 roku w Hotelu Arche Poloneza przy ul. Poloneza 87 w Warszawie. Reprograf-Grafikus jest długoletnim partnerem tego wydarzenia, które będzie doskonałą okazją do zgłębienia wiedzy na temat zarządzania barwą w przemyśle poligraficznym.

W ramach konferencji, szczególnie polecamy prezentację "Profesjonalna kuchnia farbowa" prowadzoną przez Leszka Bartkowiaka z Reprograf-Grafikus oraz prezentację "Czy dobrze rozróżniasz barwy?" Hagena Herlitze z X-Rite.

W drugim dniu konferencji, zapraszamy na warsztaty w sali konferencyjnej Reprograf-Grafikus, gdzie Leszek Bartkowiak i Daniel Cedzyński zaprezentują proces recepturowania farb z wykorzystaniem zaawansowanych technologii. Uczestnicy będą mieli okazję do zgłębienia wiedzy na temat kuchni farbowej, w tym procesu recepturowania oraz wymaganych narzędzi. Pokaz procesu recepturowania będzie obejmował zastosowanie spektofotometru X-Rite eXact2, oprogramowania do recepturowania farb X-Rite InkFormulation Manufacturer, testerów druku IGT C1 Printability Tester, komór świetlnych GTI, stanowiska do wizualnej oceny barwy dla drukarni, oraz systemu wagowego GSE Dispensing Colorsat® FCS.

Zachęcamy do zarejestrowania się na konferencję i skorzystania z tej wyjątkowej okazji do poszerzenia swojej wiedzy i kompetencji.

Więcej informacji oraz formularz rejestracyjny znajdą Państwo na stronie rejestracji konferencji.

Opcje strony

Polecamy

Projekt UE COVID
do góry