Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Reprograf-Grafikus - Partnerem Strategicznym Gali Złotego Gryfa

Z ogromną dumą informujemy, że Reprograf-Grafikus został Partnerem Strategicznym prestiżowej Gali Złotego Gryfa. To wydarzenie, organizowane przez Polską Izbę Druku, co roku gromadzi elity branży poligraficznej, aby uhonorować najwybitniejsze produkty drukowane w kraju. Jako lider w dostarczaniu zaawansowanych rozwiązań dla drukarń, jesteśmy zaszczyceni możliwością wspierania tego wyjątkowego konkursu, który promuje innowacyjność, jakość i profesjonalizm. Nasze zaangażowanie w Galę Złotego Gryfa podkreśla nasze zobowiązanie do doskonałości i pasji do druku, które są fundamentem naszej działalności.

Uroczysty finał Konkursu wraz z rozdaniem statuetek Złotego Gryfa dla Zwycięzców odbędzie się 28 listopada w Poznaniu podczas spotkania liderów branży podczas Art Of Color w połączeniu z  Galą Złotego Gryfa.

Konkurs Złoty Gryf, organizowany przez Polską Izbę Druku, to prestiżowe wydarzenie w branży poligraficznej, które wyróżnia najwyższej jakości produkty drukowane lub z nadrukiem. W konkursie mogą brać udział zarówno wykonawcy (drukarnie), jak i właściciele produktów (np. wydawcy, firmy handlowe). Zgłoszone prace są oceniane w różnych kategoriach, od tradycyjnych druków, przez opakowania, aż po innowacyjne produkty z nadrukiem. Dodatkowo, wyróżnione są kategorie dla uczniów i studentów, promujące młode talenty. Zwycięzcy otrzymują statuetkę Złotego Gryfa oraz nagrody rzeczowe, co stanowi potwierdzenie najwyższej jakości ich produkcji. Konkurs ten jest okazją do zaprezentowania swoich umiejętności i innowacyjności, a także do zdobycia uznania w branży.

Więcej informacji

Opcje strony

Polecamy

Projekt UE COVID
do góry