Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Doświadcz Całego Procesu na Żywo: Od Przygotowania Druku do Obsługi Rolki, Odkrywając Kompleksową Produkcję Opakowań Elastycznych z Rozwiązaniami Comexi i Asahi.

W przełomowym wydarzeniu, mającym na celu zdefiniowanie nowych standardów w dziedzinie druku opakowań elastycznych, globalny lider w tej branży, Comexi, we współpracy z Asahi, pionierem w dziedzinie wodnowymywalnych płyt o neutralnym wpływie na środowisko, prezentuje wydarzenie "Proste Przygotowywanie Płyt i Produkcja na Czas". To ekskluzywne wydarzenie odbędzie się 8 listopada 2023 r. w Centrum Technologicznym Comexi, CTec, zlokalizowanym w Gironie, w Hiszpanii.

Wydarzenie "Proste Przygotowywanie Płyt i Produkcja na Czas" umożliwi wraz z profesjonalistami z branży dogłębne poznanie i odkrycie całego procesu produkcyjnego, od przygotowania płyt w firmie, przez drukowanie, laminowanie, aż po cięcie. Wszystko to możliwe dzięki uruchomieniu wspólnego innowacyjnego projektu firm Comexi i Asahi. Uczestnicy będą świadkami rewolucji w świecie druku opakowań elastycznych.

Mając na uwadze optymalizację i ulepszenie procesu drukowania, uczestnicy będą mogli zgłębić następujące kluczowe aspekty wydarzenia:

  • Światowa Premiera Comexi F2 Origin: Podczas spotkania odbędzie się oficjalna światowa premiera Comexi F2 Origin, zaawansowanej maszyny do druku fleksograficznego, starannie zaprojektowanej, tak aby na nowo zdefiniować standardy doskonałości druku. Ta nowoczesna maszyna jest gotowa na zapewnienie szczytowej produktywności, jednocześnie zachwycając wyjątkową ergonomią i oferując łatwość użytkowania operatorom. Posiada również imponującą zdolność suszenia, co umożliwia korzystanie z farb bez rozpuszczalników, co dodatkowo podkreśla jej wszechstronność i efektywność.
  • Łatwe Przygotowywanie Płyt: Uczestnicy będą mogli doświadczyć prostoty i szybkości przygotowywania płyt w firmie, przekształcenia procesów w kosztowo efektywne przedsięwzięcia.
  • Rozwiązania Redukujące Koszty: Jak osiągnąć nieporównywalną efektywność kosztową z drukiem ECG 7C i innymi innowacyjnymi technologiami.
  • Zautomatyzowany i Łatwy Druk: Dzięki nowej automatyce i ergonomii Comexi F2 Origin, procesy druku stają się efektywniejsze niż kiedykolwiek.
  • Wysokiej Jakości Wydruki: Uczestnicy zobaczą niezwykłej jakości druk, który nie opiera się na kolorach spot i ustanawia nowe standardy branżowe.
  • Bezproblemowe Możliwości Konwersji: Po raz pierwszy w Comexi, cały proces zatoczy pełne koło. Uczestnicy będą świadkami pełnego procesu produkcji, który obejmuje laminowanie, cięcie i techniki obsługi, gwarantujące szybką wysyłkę produktów do klientów.
  • Uwaga na Zrównoważony Rozwój: Omówione zostaną również zrównoważone rozwiązania, w tym 7-kolorowy zestaw farb, technologia wysokiej rozdzielczości Bellissima, wodnowymywalne płyty Asahi Carbon Neutral, systemy XPS UV LED, innowacyjne rozwiązania maszyn Comexi i systemu rękawów Tesa Twinlock.

Chociaż alternatywy stają się coraz bardziej dostępne, farby rozpuszczalnikowe nadal są głównym rodzajem używanym w produkcji opakowań elastycznych i są szeroko stosowane przez drukarzy rotograwiurowych i fleksograficznych na całym świecie. Poczas wydarzenia dowiemy się jak drukowanie ECG może zwiększyć gamut kolorystyczny i skrócić przestoje maszyny, poprzez zaprezentowanie potencjału Comexi F2 Origin pod względem czynników takich jak: jakość i zrównoważony rozwój.

Nie przegap tej unikalnej okazji w celu zrewolucjonizowania swojego procesu druku i utrzymania przewagi w branży: "Proste Przygotowywanie Płyt i Produkcja na Czas" 8 listopada w Centrum Technologicznym Comexi, CTec, w Gironie, w Hiszpanii.

Zarejestruj sie i zarezerwuj swoje miejsce już dziś, pod poniższym linkiem:

rejestracja

 

Więcej informacji:

Wojciech Karlicki

Dyrektor Sprzedaży Materiałów i Maszyn Fleksograficznych

karlicki.wojciech@reprograf-grafikus.com.pl

+48 501 205 776

 

 

 

Opcje strony

Polecamy

Projekt UE COVID
do góry