Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Witold Tomaszek w Reprograf-Grafikus

Miło nam poinformować o tym, że do grona pracowników firmy Reprograf-Grafikus SA dołączył Witold Tomaszek, obejmując stanowisko Marketing Managera.

Witold Tomaszek przez ostatnie 20 lat był odpowiedzialny za zarządzanie marketingiem, sprzedażą oraz kategoriami produktowymi, pracując w czołowych firmach, oferujących rozwiązania i usługi druku, urządzenia drukujące oraz sprzęt komputerowy.

Na bogate doświadczenie zawodowe składa się wiele sukcesów odniesionych w obszarze marketingu, w szczególności w planowaniu i wdrażaniu strategii marketingowych i programów sprzedażowych w firmach m.in. takich jak: Xerox, HP i 3DGence. Koncentrowały się i obejmowały one zarówno najprostsze drukarki, urządzenia wielofunkcyjne i notebooki do użytku domowego sprzedawane przez kanał detaliczny, jak i rozwiązania druku i drukarki wielkoformatowe, oraz druk 3d, oferowane przez wyspecjalizowanych partnerów B2B.

Lubi uczyć się, podnosić swoje kwalifikacje i wykształcenie. Magister inżynier, absolwent Politechniki Łódzkiej, studia podyplomowe z informatyki MSc De Montfort University Leicester w Anglii, MBA Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie oraz ostatnio studia podyplomowe z marketingu internetowego na SGH w Warszawie.

Prywatnie interesuje się nowymi technologiami np. blockchain, lubi muzykę oraz pasjonuje się brydżem sportowym.

Życzymy szybkiego wdrożenia się w firmie Reprograf-Grafikus i odnoszenia kolejnych sukcesów, w dynamicznie zmieniającej się branży poligraficznej, która potrzebuje wysoko wykwalifikowanych specjalistów na wiodących stanowiskach menadżerskich i szerszego zastosowania nowoczesnych rozwiązań marketingowych.

Opcje strony

Polecamy

Projekt UE COVID
do góry