Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Nowy Dyrektor Operacyjny w Reprograf-Grafikus

Od 1 marca br do zespołu firmy Reprograf-Grafikus SA dołączył pan Krzysztof Rzepczyński, obejmując funkcję Dyrektora Operacyjnego.

Pan Krzysztof to menadżer logistyki z ponad 20-letnim doświadczeniem w zarządzaniu i opracowywaniu strategii firm w zakresie procesów łańcucha dostaw m. in. w oparciu o planowanie strategiczne i taktyczne. To również wykładowca akademicki w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Olsztynie.  

Jest Absolwentem Uniwersytetu Gdańskiego, z uzyskaniem tytułu magistra oraz studiów podyplomowych na kierunku Logistyka i Zarządzanie Łańcuchem Dostaw w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Bogate doświadczenie zawodowe zdobywał, wdrażając projekty optymalizacyjne, przyczyniając się do zwiększania efektywności łańcucha dostaw przedsiębiorstw. Wdrażał nowoczesne standardy zarządzania w oparciu o KPI (czyli główne wskaźniki efektywności) oraz budowanie całościowej strategii łańcucha dostaw (procesy S&OP, Zakupy, Dystrybucja, Obsługa klienta). Zatem od lat aktywnie wspierał Zarządy poszczególnych firm w dążeniu do sukcesu.

Ciekawe projekty, w których brał udział to m.in. Baltic Operator Sp. z o.o. (Stocznia Gdańska) - reorganizacja działu logistyki wewnętrznej; Dobroplast Fabryka Okien Sp. z o.o. – AFG Group (Producent okien i drzwi PVC), reorganizacja działu logistyki wewnętrznej oraz stworzenie systemu odświeżania stanów magazynowych oraz Tewes – Bis Sp. z o. o. (Producent i projektant maszyn i urządzeń oraz linii technologicznych dla przemysłu spożywczego), gdzie głównym zadaniem było ustalenie i wprowadzenie zmian w polityce operacyjnej (łańcuch dostaw i produkcja) firmy.

Prywatnie ma wiele pasji: gra w tenisa, biega, lubi muzykę.  Jednocześnie jest fanem motoryzacji. Jednak jego prawdziwym „konikiem” jest historia XX wieku, a szczególnie II wojna światowa oraz  relacje polsko-niemieckie podczas wojny.  

Życzymy panu Rzepczyńskiemu szybkiego wdrożenia w firmie Reprograf-Grafikus
i odnoszenia kolejnych sukcesów, tym razem w branży poligraficznej, która dynamicznie się zmienia, a to powoduje, że wymaga wysoko wykwalifikowanych Specjalistów na wiodących w firmach stanowiskach menadżerskich.

Opcje strony

Polecamy

Projekt UE COVID
do góry