Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Tomasz Galant w Reprograf-Grafikus

Miło nam poinformować, iż do grona pracowników firmy Reprograf-Grafikus SA dołączył Pan Tomasz Galant, obejmując stanowisko Dyrektora Zarządzającego.

Pan Tomasz przez ostatnie 20 lat był odpowiedzialny za zarządzanie operacyjne i administracyjne w kilku czołowych międzynarodowych firmach, zajmując wysokie stanowiska począwszy od Dyrektora Zarządzającego, Członka Zarządu,  Prezesa Zarządu i Dyrektora Generalnego.  

W swoim bogatym portfolio zawodowym ma doświadczenia w zarządzaniu zdobyte w różnych branżach, pracując w przemyśle, energetyce, poligrafii, telekomunikacji oraz IT.

Przez ostatnich 8 lat kierował spółką w branży IT - Esri Polska - sprzedającą oprogramowanie, usługi IT oraz tworzącą własne rozwiązania
w obszarze GIS (Geographic Information Systems), gdzie uczestniczył w transformacji cyfrowej klientów w obszarach infrastruktury, samorządów, administracji centralnej, obronności i bezpieczeństwa publicznego  oraz biznesu i przemysłu.

W przeszłości w obszarze poligrafii pan Tomasz Galant kierował w Grupie MAN m.in. spółką manroland Polska, a  później także regionem manroland  CEE oraz Nordic, znacząco zwiększając sprzedaż i wyniki. W RWE Solutions Polska odpowiadał za strategię usług i outsourcingu energetycznego,  współkierował spółką portfelową Elbud Gdańsk Holding budującą infrastrukturę energetyczną oraz GSM w Polsce i Irlandii. Kolejne znaczące stanowisko zajmował w Telekomunikacji Polskiej/Orange, gdzie  odpowiadał za stworzenie nowej organizacji sprzedaży
do klientów biznesowych i wielokanałowej strategii sprzedaży.

W firmach, wchodzących w skład koncernu ABB kierował eksportem, zakładami produkcyjnymi oraz w strukturach globalnych odpowiadał za jeden z business unitów/produktów, gdzie  zrestrukturyzował portfolio i centra produkcyjne.

Bogate doświadczenie zawodowe, połączone i oparte jest także na wykształceniu: Magister Inżynier na Wydziale Elektrycznym, podyplomowe studia z Organizacji i Zarzadzania  jak również studia MBA. 

Tym samym pan Tomasz Galant wnosi do firmy Reprograf-Grafikus SA wiedzę połączoną z  imponującym dorobkiem doświadczenia zawodowego.

Po pracy Pan Tomasz ceni sobie spokój,  kocha zwierzęta i obecnie ma owczarka niemieckiego, który (jak kilka poprzednich psów) pochodzi ze schroniska. Zapytany o zainteresowania na pierwszym miejscu wymienia zdecydowanie geostrategię oraz muzykę.

 

Opcje strony

Polecamy

Projekt UE COVID
do góry