Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

SCREEN zdobywa po raz trzeci nagrodę EDP 2021, tym razem w kategorii „Najlepszy system druku etykiet” za urządzenie Truepress Jet L350 UV SAI S

Jury EDP chwali atramentowy system druku etykiet SCREEN za oprogramowanie oraz znaczną poprawę jakości i szybkości

AMSTELVEEN, Holandia – European Digital Press Association przyznało japońskiemu liderowi technologii druku cyfrowego - firmie SCREEN, po raz trzeci nagrodę w technologii druku etykietowego , tym razem za maszynę Truepress Jet L350UV SAI S.  Jury doceniło łatwość obsługi maszyny bazującej na doskonałym oprogramowaniu, a także lepszą jakość oraz szybkość, uznając  Truepress Jet L350UV SAI S za „Najlepszy system druku etykiet”.

„Ta prestiżowa nagroda jest potwierdzeniem naszego zaangażowania w pomaganie naszym klientom drukującym etykiety w ciągłym zwiększaniu wydajności i produktywności – dzięki zwiększonej niezawodności  i ciągłym innowacjom. Dzięki temu mogą zyskać przewagę konkurencyjną i być w czołówce branży druku etykiet”, mówi Tai Motoshige, dyrektor ds. marketingu SCREEN Europe.

Wprowadzona na rynek w 2020 roku drukarka SCREEN Truepress Jet L350UV SAI S opiera się na sukcesie popularnej serii PLUS, jako wysoce wydajnej, wysokiej jakości i wszechstronnej drukarce etykiet UV. Japońskie słowo „sai” oznacza „kolorowy”, a nowa seria SCREEN SAI została opracowana, aby pomóc drukarniom w produkcji szerszej gamy kolorów dodatkowych, aby sprostać coraz wyższym wymaganiom właścicieli marek. Maszyna drukuje na podłożach o szerokości do 350mm, z prędkością druku do 60 metrów na minutę. SCREEN sprzedał do tej pory ponad 200 sztuk swojej serii L350.

Nowa platforma SAI jest kompaktowa i niezwykle konfigurowalna, dzięki czemu jest w stanie sprostać dzisiejszym wymaganiom drukowania. Może również rozszerzyć swoje możliwości, jeśli wymagają tego trendy rynkowe. Truepress SAI S jest wyposażony w 4-kolorowe urządzenie CMYK i  daje się łatwo zaktualizować do konfiguracji 7-kolorowej — w tym bieli, pomarańczy i unikalnego niebieskiego. Dodatkowe kolory rozszerzają gamę, a także zmniejszają ilość potrzebnego atramentu – wykorzystuje cały dostępny zestaw atramentów, nawet jeśli zadanie zawiera tylko dane CMYK, co zapewnia duże oszczędności atramentu.

SCREEN, jeden z wiodących na świecie konstruktorów i producentów urządzeń do druku etykiet w zakresie technologii druku atramentowego, cieszący się silną reputacją jako innowator w dziedzinie technologii druku, wcześniej zdobył nagrody EDP za swoją drukarkę Truepress Jet L350UV+ w 2018 r. i drukarkę etykiet L350UV w 2014 r.

Opcje strony

Polecamy

Projekt UE COVID
do góry