Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

DuPont Cyrel Solutions i Comexi współpracują, aby umożliwić wykonanie bezsolwentowych termicznych form drukowych dla drukarni.

DuPont zainstalował system Cyrel® FAST 2000 TD, bezrozpuszczalnikowy system do termicznego wytwarzania fleksograficznych form drukowych w centrum technologicznym Manel Xifra Boada firmy Comexi w Gironie w Hiszpanii.

Cyrel® FAST to technologia składająca się z procesorów termicznych i szerokiej gamy płyt  fotopolimerowych do druku etykiet i  opakowań giętkich oraz innych zastosowań. System Cyrel® FAST oferuje doskonałą produktywność i wydajność, jednocześnie pomagając zmniejszyć koszty przetwarzania, czas przetwarzania i wpływ na środowisko w porównaniu z istniejącymi metodami wytwarzania płyt na bazie rozpuszczalników. Sprzęt jest osiągnięciem ponad 20 lat ciągłej ewolucji i inwestycji w tę platformę, co zaowocowało ponad 1500 instalacjami na całym świecie.

„Jesteśmy podekscytowani, widząc, że klienci mogą teraz doświadczyć, jak szybkie i łatwe operacje wytwarzania form drukowych, które mogą być wykonywane w centrum technologicznym Comexi oraz we własnych firmach. Cyrel® FAST umożliwia przepływ pracy od pliku do płyty gotowej do druku w mniej niż godzinę” , powiedział Jan Scharfenberg, lider biznesowy DuPont™ Cyrel® Solutions East.

„Po wykonaniu usługi „pod klucz” w zakresie integracji prepress, którą oferujemy w Comexi CTec oraz biorąc pod uwagę, że opcja płyt termicznych jest bardzo atrakcyjnym rozwiązaniem dla naszych klientów, z przyjemnością informujemy, że w ramach współpracy Comexi-DuPont , możemy teraz mieć procesor technologii termicznej Cyrel® FAST  2000TD w naszym Centrum Technologicznym w Gironie, który pomoże nam w wykorzystaniu i widoczności tej technologii w środowisku klientów Comexi” , powiedział  Yago Luling, kierownik przygotowania do druku i specjalista ds. kolorów w Comexi CTec.

 

Opcje strony

Polecamy

Projekt UE COVID
do góry