Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Reprograf-Grafikus przedstawicielem firmy MPS w Polsce

Firmy MPS i Reprograf-Grafikus podpisały umowę o współpracy, w wyniku czego Reprograf-Grafikus stał się przedstawicielem tego producenta w Polsce i będzie reprezentował markę MPS oferując najwyższej jakości wysokowydajne maszyny drukujące. MPS projektuje i buduje maszyny do druku etykiet i opakowań elastycznych. Kieruje się przy tym przekonaniem, że za wysoką jakością i wydajnością stoi operator i to pod tym kątem tworzone są maszyny.

Współpraca między MPS a Reprograf-Grafikus została oficjalnie zawarta pod koniec października br. Firma Reprograf-Grafikus jest dostawcą farb fleksograficznych (w tym własnej produkcji) jak i płyt fotopolimerowych oraz reprezentuje wiele wiodących marek produktowych, związanych z branżą poligraficzną.


Firma działa w czterech głównych obszarach:

- flekso szeroko- i wąskowstęgowe,
- offset
- druk wielkoformatowy
- urządzenia do pre-pressu, druku i post-pressu.
 

Mariaż kompetencji technicznych z ugruntowaną pozycją na rynku

Główna siedziba Reprograf-Grafikus mieści się w Warszawie, skąd koordynowane są sprzedaż oraz usługi serwisowe oferowane i wykonywane na terenie całego kraju. W Poznaniu firma posiada własny magazyn o powierzchni 3000 m2 oraz prowadzi produkcję farb fleksograficznych.  Trzecia lokalizacja firmy
to Kraków, gdzie znajduje się kolejny oddział dystrybucyjny.

Paweł Prokesz, Dyrektor Sprzedaży Reprograf-Grafikus powiedział: „Zdecydowaliśmy się na dodanie oferty firmy MPS do naszego portfolio ze względu na to, iż producent ten reprezentuje dobrze znaną i cenioną markę. Maszyny MPS są synonimem wysokiej jakości rozwiązań poligraficznych. Współpraca  ta jest połączeniem kompetencji technicznych MPS oraz naszej silnej, ugruntowanej pozycji handlowej na rynku, oraz zdolności do świadczenia wsparcia technicznego w Polsce”.


Niezawodny partner na lata

Anton Zhukov , Regionalny Dyrektor Sprzedaży MPS  powiedział: „Nasi globalni klienci mają wysokie wymagania wobec dostawców, zwłaszcza w zakresie obsługi serwisowej. Dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę z nowym Partnerem MPS w Polsce, aby zapewnić naszym klientom niezbędne lokalne wsparcie serwisowe.  Reprograf-Grafikus to dla nas nowy, niezawodny partner na dłuższy czas”.

Partnerstwo pomiędzy MPS a Reprograf-Grafikus zaowocowało już pierwszą sprzedażą urządzenia. Zhukov dodał  „Jesteśmy bardzo zadowoleni, że po kilku latach sprzedaliśmy w Polsce kolejną maszynę.

Więcej szczegółów na temat tej sprzedaży pojawi się wkrótce.

 

Opis do zdjęcia (od lewej)

Anton Zhukov (Regionalny Dyrektor Sprzedaży, MPS), Tomasz Naglik (Product Manager, Reprograf-Grafikus) i Marcin Kołatko (Product Manager, Reprograf-Grafikus)

Opcje strony

Polecamy

Projekt UE COVID
do góry