Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Podziękowanie za udział w serii Webinariów

"Kolorowa filiżanka herbaty z X-Rite i Reprograf-Grafikus" - herbatka została wypita w doborowym towarzystwie. Dziękujemy!

Dziękujemy wszystkim z Państwa, którzy wzięli udział w organizowanej przez nas wspólnie z firmą X-Rite Pantone serii webinariów zatytułowanych "Kolorowa filiżanka herbaty z X-Rite i Reprograf-Grafikus".

Myślą przewodnią tej serii był pomysł, aby w przystępny sposób, zapraszając Państwa na "zdalną" przysłowiową "filiżankę herbaty", przybliżyć Państwu temat pomiaru i kontroli barwy. Cztery webinaria to oczywiście za mało, aby wyczerpać ten temat. Jednak korzystając z doświadczenia i wiedzy nasi prelegenci  przedstawili w sposób bardzo merytoryczny cztery tematy:
"Jak maksymalnie wykorzystać możliwości urządzenia eXact",
"Aplikacja eXact Manager",
"MetaVue VS3200 - pomiar barwy na dystans"
i  "Przygotuj się do drukowania dla dużhych marek - Color Cert".

 

BARWA towarzyszy każdemu z nas w życiu codziennym. Niektórym z nas towarzyszy również  w pracy, a nie przesadzimy stwierdzając, że jest obecna właściwie prawie w każdej branży. Dlatego z niektórymi z Państwa znamy się z naszych wcześniejszych serii seminarium Fundamentals of Colour and Appearance" (FOCA) i Praktyczna Szkoła Barwy. Było nam bardzo miło, że tak licznie wzięliście Państwo udział i tym razem w zaproponowanej przez nas inicjatywie.

Korzystając z okazji dziękujemy również za współpracę przy kolejnym udanym projekcie naszemu dostawcy - firmie X-Rite Pantone, której to jesteśmy Głównym Dystrybutorem w Polsce. Dziękujemy szczególnie prelegentom: p. Małgorzacie Lososovej-Ungradovej oraz p. Rafałowi Rybczyńskiemu.

Firmę Reprograf-Grafikus reprezentowało również dwóch prelegentów: p. Leszek Bartkowiak i p. Daniel Cedzyński, którzy również pozostają do Państwa dyspozycji. Jeśli macie Państwo pytania zapraszamy do kontaktu:

Leszek Bartkowiak
tel. 698 698 645; bartkowiak.leszek@reprograf-grafikus.com.pl

Daniel Cedzyński
tel. 698 698 603; cedzynski.daniel@reprograf-grafikus.com.pl

 

 

 • XRITE_webinarium_700x400
  XRITE_webinarium_700x400
 • XRITE_webinarium_20.10_700x400
  XRITE_webinarium_20.10_700x400
 • XRITE_webinarium_4.11_700x400
  XRITE_webinarium_4.11_700x400
 • XRITE_webinarium_18.11_700x400
  XRITE_webinarium_18.11_700x400

 

Opcje strony

Polecamy

Projekt UE COVID
do góry