Reprograf Grafikus SA

2021-10-22, 12:48

Praca w Reprograf-Grafikus

SPECJALISTA DS. WSPARCIA SPRZEDAŻY

Miejsce pracy: Warszawa

Reprograf-Grafikus S.A. to wiodący dostawca na polskim rynku poligraficznym. Jest jednym z czołowych dostawców: materiałów poligraficznych, systemów pre-pressowych, maszyn drukujących, systemów druku cyfrowego oraz maszyn wielkoformatowych.

W związku z dynamicznym rozwojem, do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko:

     Opis stanowiska:

  • Obsługa zamówień i wystawianie faktur dla realizowanych dostaw towarów i usług zgodnie z obowiązującymi przepisami podatkowymi.
  • Uzgadnianie i weryfikacja danych niezbędnych do wystawienia faktury.
  • Rozliczanie dokumentów magazynowych.
  • Nadzór nad wykonywaną dostawą towarów i usług.
  • Współpraca z klientami (telefoniczna, mailowa, bezpośrednia).
  • Dbanie o prawidłowy przebieg procesu sprzedaży i pozytywny wizerunek firmy.
  • Realizacja celów sprzedażowych w oparciu o budżet.
  • Aktywna współpraca z handlowcami terenowymi, księgowością i logistyką.
  • Monitorowanie potencjału rynku.

     Wymagania:

  • Znajomość obsługi programu Comarch ERP XL.
  • Znajomość przepisów w/s wystawiania faktur sprzedaży oraz przepisów ustawy VAT w zakresie sprzedaży.
  • Co najmniej roczne doświadczenie w pracy związanej z obsługą klienta i fakturowaniem.
  • Wykształcenie minimum średnie.
  • Wysokie zdolności interpersonalne w nawiązywaniu relacji biznesowych.
  • Umiejętność pracy w zespole, ale także umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji, nastawienie na rozwiązywanie problemów.
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy, skrupulatność, dokładność i terminowość w działaniu.
  • Doświadczenie w branży poligraficznej będzie dodatkowym atutem.
  • Mile widziana dobra znajomość języka angielskiego.

     Oferujemy:

  • Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę.
  • Niezbędne narzędzia do realizacji powierzonych obowiązków.
  • Pracę w przyjaznej atmosferze, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: praca@reprograf-grafikus.com.pl

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Opcje strony