Reprograf Grafikus SA

http://www.reprograf-grafikus.com.pl/rg/aktualnosci/17770,Porozumienie-z-Grupa-Artron-w-sprawie-pierwszej-instalacji-Impremia-NS40-w-China.html
2021-10-22, 12:29

Aktualności

Porozumienie z Grupą Artron w sprawie pierwszej instalacji Impremia NS40 w Chinach Chiny, Grupa Artron | Impremia NS40

24 czerwca 2021 roku Prezes i Dyrektor Generalny Komori Corporation Pan Satoshi Mochida poinformował o zawarciu umowy z Artron Art Group Co., Ltd. (Shenzhen, prowincja Guangdong, Chińska Republika Ludowa) na 40-calowy system druku nanograficznego Impremia NS40.

  • Komori_Artron_1
    Komori_Artron_1

 

Podczas targów China Print 2021, które odbyły się w Pekinie (23-27 czerwca 2021), firmy Artron Group i Komori zawarły porozumienie w sprawie instalacji systemu Impremia NS40, pierwszego tego typu w Chinach. Umowa ta opiera się na przekonaniu firmy Artron, że zastosowanie systemu szybkiego druku cyfrowego w formacie B1 jest niezwykle istotne dla rozwoju jej nowej, strategicznej działalności.

  • Komori_Artron_2
    Komori_Artron_2

Artron, topowa   firma poligraficzna

Założona w 1993 roku firma Artron jest wiodącą chińską drukarnią w dziedzinie druku dzieł sztuki, takich jak książki artystyczne i katalogi aukcyjne. Drukowane przez firmę materiały związane ze sztuką są wysoko cenione przez najbardziej znanych projektantów na świecie. Od 1996 roku, przez 25 lat, Artron i Komori budowały strategiczne relacje współpracy w dziedzinie druku.

 

Impremia NS4040" Sheetfed Nanographic Printing® System

- Nowa cyfrowa maszyna drukarska w formacie B1, pionier w nowych dziedzinach biznesu, wykorzystująca pełną gamę technologii offsetowych Komori. -

 

Przedstawiamy nową maszynę cyfrową o imponującej wydajności i rentowności, niezbędną do rozszerzenia działalności klientów poprzez zaspokojenie rosnącego popytu na krótkie i średnie nakłady, w tym druk zmienny oraz  wersjonowanie dla natychmiastowej realizacji zadań, takich jak opakowania, ekspozycje i punkty sprzedaży. Dzięki zastosowaniu technologii firmy Komori oraz unikalnym rozwiązaniom, jak np. transfer obrazu, maszyna osiąga prędkość druku B1 na poziomie 6,500 stron na minutę. Jako "cyfrowy offset", Impremia NS40 jest szczytowym osiągnięciem wśród maszyn cyfrowych i jest to możliwe tylko dzięki firmie Komori.

Opcje strony