Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Alu-Lids kupuje pierwszą maszynę fleksograficzną MPS, aby zwiększyć produkcję wieczek aluminiowych (platynek)

Pierwsza sprzedaż Reprograf-Grafikus, nowego przedstawiciela MPS w Polsce

Alu-Lids, wiodący dostawca wieczek aluminiowych dla największych firm kosmetycznych w Polsce, zakupił w pełni zautomatyzowaną maszynę fleksograficzną MPS EFA 430, aby zwiększyć produkcję, skrócić czas realizacji i zwiększyć kontrolę jakości. Zakupiono również program wydajnościowy MPS, aby zapewnić długoterminową wydajność i produktywność  maszyn i operatorów.

Wraz z nowym przedstawicielem MPS w Polsce, spólką Reprograf-Grafikus, Regionalny Dyrektor Sprzedaży firmy MPS Anton Zhukov przedstawił Alu-Lids cechy maszyny fleksograficznej EFA 430, które mogą zwiększyć ich produkcję, takie jak: możliwość zadruku specjalnych opakowań aluminiowych, bardzo stabilne pasowanie i ponowny zadruk  w drugim przejściu aż do efektu końcowego, a także korzyści wynikające z Programu Wydajnościowego MPS. Ze względu na ograniczenia w podróżowaniu podczas pandemii Covid-19, Alu-Lids potwierdził zakup telefonicznie.

„Oferujemy kompleksową usługę” - powiedział Dawid Kamiński, CEO Alu-Lids.Aby zagwarantować krótsze czasy realizacji, szybszą dostawę i lepszą kontrolę jakości, niezbędna była wysokiej klasy maszyna drukarska. Maszyna fleksograficzna MPS była najlepszym wyborem jako uzupełnienie naszego zakładu produkcyjnego w celu zwiększenia wydajności”.

Oprócz najlepszego możliwego rozwiązania technicznego, firma Alu-Lids szukała współpracy z dostawcą ukierunkowanym także na świadczenie usług, aby zapewnić optymalne rozwiązania w trakcie całego projektu - przed i po instalacji maszyny.

Ulepszenie produkcji poligraficznej przy stałym wsparciu

„Posiadając maszynę MPS z programem wydajnościowym, kontrola, monitorowanie, zarządzanie i doskonalenie produkcji poligraficznej spoczywa w naszych rękach, przy stałym wsparciu MPS” - dodał Kamiński. „Dzięki opatentowanym technologiom MPS uzyskamy wyższą produktywność i efektywność przy mniejszym obciążeniu personelu i mniejszym ryzyku. Jesteśmy podekscytowani instalacją naszej nowej maszyny MPS i korzyściami, jakie przyniesie to dla naszej produkcji! ”

Anton Zhukov: „Dzięki 25-letniemu doświadczeniu w branży drukowania etykiet firma MPS naprawdę rozumie potrzeby swoich klientów i ich wyzwania. Wnosimy ogromną wartość dzięki programowi wydajności MPS, zapewniając naszym klientom wsparcie przed i po instalacji sprzętu.
Program Wydajnościowy MPS przekształca maszynę naszego klienta w maszynę odpowiadającą pokojowi kontroli w Formule 1 (F1), dostarczając dokładnych szczegółów w celu usprawnienia procesu drukowania. Wszystko to prowadzi do wyższej produktywności i zysków ”.

 

MPS EFA do pełnej automatyzacji

MPS EFA to najwyższej jakości, w pełni zautomatyzowana wielozespołowa maszyna fleksograficzna, zaprojektowana specjalnie do produkcji etykiet i druku opakowań elastycznych na różnych podłożach. Zapewniając najwyższą elastyczność i automatyzację, EFA umożliwia operatorom maksymalizację wydajności maszyny dzięki wysokiemu poziomowi automatyzacji, łączności i łatwości obsługi.

„Nie zawsze jest łatwo usprawnić łańcuch dostaw, zwłaszcza przy stałej jakości druku i terminowości dostaw” - powiedział Tomasz Naglik, Product Manager Reprograf-Grafikus. „Maszyny fleksograficzne MPS spełniają te kryteria. Każda maszyna MPS może drukować ze stałą jakością na wszystkich powtarzalnych i podobnych pracach, a także może produkować większe ilości etykiet w krótszym czasie, pracując z bardzo dużą prędkością. Pomaga to klientowi wykonywać więcej zleceń i zwiększać przychody. Mamy wielką nadzieję, że podobnie jak Alu-Lids, inni potencjalni klienci również zobaczą i skorzystają z propozycji wartości oferowanych przez MPS”- podsumowuje Naglik.

O Alu-Lids

Alu-Lids to czołowy dostawca wieczek aluminiowych dla największych firm kosmetycznych w Polsce. Firma powstała i rozpoczęła działalność w branży opakowaniowej we Wrocławiu w 2001 roku. W 2003 roku rozpoczęła produkcję wieczek aluminiowych, specjalizując się od samego początku w produkcji wieczek dla przemysłu kosmetycznego.

Alu-Lids zapewnia najwyższą jakość produktów, doradztwo techniczne oraz szybką i profesjonalną obsługę klienta. Tu wieczka produkowane są z najwyższej jakości materiałów dostarczanych przez renomowanych dostawców.

www.alulids.com

O MPS

 Firma MPS projektuje i buduje maszyny drukarskie dla branży etykiet i opakowań giętkich.

Projektując maszyny MPS zadaje sobie pytanie: Co jest niezbędne aby maszyny drukarskie naprawdę zapewniały jakość i produktywność? To ludzie są za sterami. Dlatego MPS stawia operatora na pierwszym miejscu.

Więcej informacji: www.mps4u.com

MPS. Skoncentrowany na operatorze, zorientowany na wyniki.

 

 

 

 


 

Opcje strony

Polecamy

Projekt UE COVID
do góry