Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Zapraszamy na Webinarium 04.11. godz. 10:00 MetaVue 3200 - pomiar barwy na dystans

Nie martw się, że Twoje próbki są tak delikatne jak: ciecze, pasty, pudry, proszki, historyczne artefakty lub żele! Nie ma znaczenia, jak skomplikowana jest Twoja próbka. MetaVue VS3200 mierzy z precyzją bardzo małe próbki o nieregularnych kształtach, zapisując ich obraz wraz z danymi kolorymetrycznymi. Dołącz do webinarium X-Rite / Reprograf-Grafikus w języku polskim, aby poznać niezwykłe możliwości MetaVue VS3200.

Prelegenci:

Małgorzata Lososova-Ungradova (X-Rite), Daniel Cedzyński (Reprograf-Grafikus), Rafał Rybczyński (X-Rite)

Dołącz do serii webinariów X-Rite / Reprograf-Grafikus w języku polskim a dowiesz się jakie narzędzia i triki mogą pomóc w pełni wykorzystać możliwości urządzeń i oprogramowania.  "Kolorowa filiżanka herbaty z X-Rite i Reprograf-Grafikus" już na Ciebie czeka!

ZAREJESTRUJ SIĘ

Nie martw się, że Twoje próbki są tak delikatne jak:  ciecze, pasty, pudry, proszki, historyczne artefakty lub żele!

Elastyczna funkcjonalność i łatwość obsługi MetaVue VS3200 pozwala na pomiar szerokiego wachlarza próbek. Możliwość ustawienia w MetaVue VS3200 wielkości otworu pomiarowego pomiędzy 2 - 12 mm oraz funkcja obrazowania “smart spot” pozwalają na uwzględnienie wpływu tekstury i innych efektów wyglądu, które zazwyczaj przekłamują wyniki pomiarów takich materiałów jak: dywany, winyle lub tkaniny

Podczas webinarium nauczysz się :

  • jak bezdotykowo mierzyć barwę na specjalnych i nietypowych  próbkach, takich jak: płyny, proszki, próbki o małych rozmiarach itp.,
  • jak mierzyć delikatne próbki bez ich uszkodzenia lub zanieczyszczenia,
  • z jakim oprogramowaniem współpracuje MetaVue VS3200.

Zarejestruj się i dołącz do nas oraz do naszego partnera Reprograf-Grafikus i dowiedz się więcej o  wyjątkowym urządzeniu do bezdotykowego pomiaru barwy.

Opcje strony

Polecamy

Projekt UE COVID
do góry