Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Automat sitodrukowy SAKURAI w Drukarni Abedik

Niedawno firma Reprograf-Grafikus S.A. dostarczyła tam i zainstalowała automatyczną maszynę sitodrukową ze stop-cylindrem, której zadaniem będzie precyzyjne wybiórcze lakierowanie UV.

Drukarnia Abedik S.A. zlokalizowana w Żernikach k. Poznania jest jedną z największych drukarń dziełowych w Polsce. Swoje ponad 20-letnie doświadczenie wykorzystuje dostarczając kilkanaście milionów książek rocznie, zarówno w oprawie miękkiej jak i twardej.  W ostatnim tygodniu lipca br Reprograf-Grafikus S.A. dostarczyła tam i zainstalowała automatyczną maszynę sitodrukową ze stop-cylindrem, której zadaniem będzie precyzyjne wybiórcze lakierowanie UV.

Warto podkreślić, że mimo trwającej pandemii od momentu potwierdzenia zamówienia maszyny, która była dostępna w europejskim magazynie Sakurai, do momentu zakończenia instalacji upłynęło zaledwie 5 dni roboczych. Było to możliwe dzięki wyjątkowemu zaangażowaniu zespołu Reprograf-Grafikus, a także ekipy Sakurai w Londynie. „Wiedzieliśmy, że Klientowi zależy na czasie, postawił przed nami wyzwanie, któremu sprostaliśmy, również dzięki współpracy Klienta bez żadnej zwłoki.” – powiedział Marcin Kołatko (Product Manager Reprograf-Grafikus ) odpowiedzialny za sprzedaż automatów sitodrukowych w Polsce.

Artur Balicki – Dyrektor Zarządzający Abedik S.A. podsumował: „Nie spodziewałem się, że dostawca zdoła dotrzymać obiecanego ustnie terminu, jestem zadowolony, że wszystko przebiegło tak sprawnie i profesjonalnie.”

Maszyny sitodrukowe Sakurai MAESTRO są przeznaczone do druku wszędzie tam, gdzie istotna jest precyzja. Mogą być używane do lakierowania UV, druków komercyjnych, jak transkrypcja, tekstylia, tabliczki znamionowe, druk zabezpieczeń ale także w druku przemysłowym.

Więcej informacji można znaleźć na:

http://www.reprograf-grafikus.com.pl/rg/oferta/offset/sprzet/uszlachetnienie/sakurai/14842,Seria-MAESTRO-A.html?search=9504965219

 

 

Opcje strony

do góry