Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Lakier EPPLE Finishfit Microbe Protect 2400

Mamy przyjemność poinformować, że owocem 18- miesięcznej współpracy producenta farb offsetowych EPPLE Druckfarben AG z firmą RAS AG zajmującą się badaniami nad związkami nanoskalowymi jest stworzenie lakieru EPPLE Finishfit Microbe Protect 2400.


Epple Finisfit Microbe Protect 2400 to lakier dyspersyjny , połyskowy o funkcji antywirusowej oraz antybakteryjnej. Ten innowacyjny lakier redukuje zarówno wirusy jak i bakterie dzięki zastosowaniu aktywnego związku nanosrebra stając się unikatowym produktem na światowym rynku poligrafii.
Twórcy lakieru  podkreślają, że przeciwbakteryjna oraz przeciwwirusowa efektywność aktywnego składnika została potwierdzona badaniami  a Epple Finishfit Microbe Protect 2400 zapoczątkowuje  nową , innowacyjną linię produktów i jest zapowiedzią kolejnych przełomowych premier.

Firma  Reprograf-Grafikus S.A. ma zaszczyt reprezentować w Polsce  Epple Druckfarben AG. Zachęcamy klientów do współpracy i kontaktu z naszymi doradcami technicznymi zarówno pod kątem lakierów Epple jak i pozostałej, szerokiej oferty materiałów eksploatacyjnych.

Więcej informacji zamieszczono na stronie producenta pod poniższym adresem:

https://www.epple-druckfarben.com/en/press/article/microbe-protect-innovative-products-with-active-virus-protection-from-epple-druckfarben-ag/

Opcje strony

do góry