Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Drukarnia DTL z Porąbki k. Bielska-Białej inwestuje w maszynę do rolowego, semi-rotacyjnego, offsetowego druku japońskiej firmy Miyakoshi.

Drukarnia DTL (http://www.dtldruk.pl/), obecna na rynku od 1995 roku, specjalizuje się w dostarczaniu swoim klientom najwyższej jakości opakowań i etykiet. Mając za sobą 25 letnie doświadczenie na rynku poligrafii, właściciel i prezes drukarni DTL – Zdzisław Wawak, doskonale zna potrzeby swoich klientów.

 

 

Sytuacja na rynku poligraficznym stawia dziś przed zakładami produkującymi opakowania lub etykiety nowe wyzwania. Nakłady stają się coraz krótsze, natomiast wymagania odnośnie jakości oraz czasu dostawy nie pozostawiają miejsca na kompromis.

 

W ten scenariusz świetnie wpisuje się japońska maszyna Miyakoshi będąca doskonałym rozwiązaniem dla krótkich serii etykiet wysokiej jakości. Stosunkowo niewielki czas przygotowania maszyny do druku oraz niski koszt matryc stwarzają możliwość zaoferowania klientom wysoce konkurencyjnych cen.

To już druga instalacja maszyny Miyakoshi w Polsce (pierwsza miała miejsce w ubiegłym roku w województwie podkarpackim), ale warto podkreślić fakt, że jest to pierwszy projekt z możliwością złocenia (hot-foil) w linii.

 

Więcej informacji o maszynach można znaleźć na stronach firmy Reprograf-Grafikus S.A. będącej przedstawicielem Miyakoshi w Polsce:

 http://www.reprograf-grafikus.com.pl/rg/oferta/offset/sprzet/miyakoshi-mlp/15599,MIYAKOSHI-MLP.html?search=55726802

oraz

http://www.reprograf-grafikus.com.pl/rg/oferta/offset/sprzet/miyakoshi-mel/15596,MIYAKOSHI-MEL-semi-rotacja.html

Opcje strony

do góry