Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Dni Otwarte Komori

Zbliżające się światowe wydarzenia jakimi z pewnością będą igrzyska olimpijskie w Tokio oraz Drupa 2020 spowodowały, że jesienne dni Otwarte w Komori (06-07.11.2019) upłynęły pod znakiem "sprintu" w przyszłość.

Tematyka sportowa towarzyszyła wszystkim pokazom i warsztatom. Właśnie wyścig w przyszłość w poszerzającym się asortymencie Komori zarówno w dziedzinie urządzeń offsetowych, cyfrowych , post-press w połączeniu z szeroka gamą produktów zarówno K-Supply jak i KomoriKare daje gwarancje zwycięskiego rozwiązania.  Aby uzupełnić tematykę mistrzostwa,   gośćmi specjalnymi Dni Otwartych byli odnoszący sukcesy na arenie międzynarodowej sportowcy  - kierowca wyścigowy Robert Doornbos oraz mistrz olimpijski w łyżwiarstwie Mark Tuitert.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się pokazy na maszynach offsetowych Lithrone GX-640+C, Lithrone GL-540+C czy Lithrone GL-529+C, a także pokazy i warsztaty maszyn cyfrowych Impremia IS29. Komori zaprezentowało wyniki oraz zaangażowanie projektu systemu Impremia NS40 opartego na druku nanotechnologii. Otrzymaliśmy zapewnienie, że komercyjne  modele tego urządzenia będą gotowe na targi Drupa 2020.

Dziękujemy wszystkim Klientom z Polski, którzy wzięli udział e tej imprezie!

Opcje strony

do góry