Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Zapraszamy na Printology19

Wspólnie z naszymi dostawcami zapraszamy na pierwszą w Polsce imprezę z serii Printology.

W dniu 24.10.2019 odbędzie się w Warszawie jednodniowa impreza z serii Printology , której pomysłodawcą i organizatorem w różnych  krajach jest firma Komori.  Printology to konferencja połączona z pokazami druku na  maszynie offsetowej, prezentującymi jej możliwości techniczne oraz  opcje wykorzystane w praktyce. 

Tym razem Printology po raz pierwszy odbędzie się w Polsce i organizuje ją firma Reprograf-Grafikus, jedyny dystrybutor firmy Komori w Polsce. Do grona prelegentów oprócz reprezentantów firm Reprograf-Grafikus i Komori zaproszeni zostali przedstawiciele takich firm jak Baldwin, Epple  oraz Drukarnia Torro.  Ideą przyświecającą imprezie jest praktyczne pokazanie nowoczesnych rozwiązań w zakresie najnowszych technologii druku offsetowego ze szczególnym uwzględnieniem różnych technologii suszenia.

Niewątpliwą atrakcją tej imprezy będą praktyczne pokazy druku, które odbędą się po części konferencyjnej w Drukarni Torro, której właściciele wspólnie z Reprograf-Grafikus zapraszają gości Printology19.

Jest to drukarnia, która posiada rozwiązania technologiczne  z zakresu druku w najnowszych metodach suszenia  niskoenergetycznego UV jak i tradycyjnego UV.

Ze względu na charakter imprezy ilość miejsc jest ograniczona  i obowiązuje pisemna forma zgłoszenia udziału na adres: konferencja@reprograf-grafikus.com.pl

 

Zapraszamy!

Opcje strony

do góry