Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Połączenie Spółek REPROGRAF SA i GRAFIKUS Systemy Graficzne sp. z o.o.

Razem możemy więcej!

Szanowni Państwo,


pragniemy niniejszym poinformować, że w dniu 12.07.2019r w KRS została oficjalnie zarejestrowana spółka Reprograf-Grafikus S.A.

Nasza nowa nazwa oddaje zamiar budowania przyszłego sukcesu na bazie doświadczenia, dorobku i wartościach obu łączących się firm: Reprograf S.A. i Grafikus Systemy Graficzne Sp. z o.o.

Reprograf S.A. i Grafikus Systemy Graficzne Sp. z o.o. przez lata ugruntowały swoją pozycję jako wiodący dystrybutorzy maszyn i urządzeń oraz materiałów konsumpcyjnych na rynku poligraficznym. Obie spółki obecne były na polskim rynku od kilkudziesięciu lat, każda oferowała bardzo szeroki i kompleksowy wachlarz produktów i usług, a naszymi Klientami były i są drukarnie z wielu sektorów rynku (druk offsetowy, fleksograficzny, cyfrowy).

Z połączenia kompetencji w sektorze druku cyfrowego, wielkiego formatu, fleksograficznego i offsetu utworzyliśmy podmiot, który oferuje najwyższej klasy usługi, doradztwo oraz zaopatrzenie materiałowe i sprzętowe we wszystkich tych dziedzinach. Jest to koniecznością dnia, bo w tym kierunku podąża rynek – „pod jednym dachem” Państwo, nasi Klienci, wykorzystujecie kilka odrębnych technologii.

Po dokonanym już połączeniu nowa spółka zamierza dalej prowadzić działalność w dotychczasowych trzech oddziałach regionalnych (Warszawa, Poznań, Kraków).

Połączenie Reprografu i Grafikusa jest pierwszym projektem na tak dużą skalę na polskim rynku dystrybucji maszyn i materiałów poligraficznych. W opinii właścicieli i zarządu naszej firmy jest to  kontynuacja i konsekwentne rozwinięcie strategicznego planu rozwoju zapoczątkowanego skutecznym i zakończonym sukcesem połączeniem Grafikusa ze specjalistyczną spółką INK Polska (listopad 2016).

Głęboko wierzymy, że tak jak to miało miejsce przez ponad trzydzieści lat działalności każdej z połączonych firm, w nowej spółce znajdziecie Państwo wiarygodnego partnera biznesowego: nasz zespół pracowników, których znacie i którzy służą Państwu pomocą na co dzień, pozostanie do Waszej dyspozycji.

 

Oficjalne dane połączonej spółki:

Reprograf-Grafikus S.A.

01-141 Warszawa, ul. Wolska 88

NIP:  527-22-63-265,   KRS:  0000303652

Sąd Rej. dla m. st. W-wy XII Wydz. Gosp. KRS Kapitał zakł.: 12.264.151,00 zł wpł. w całości

Opcje strony

do góry