Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

EFI na FESPA 2019

Odwiedź stoisko EFI w hali B5, E10. Do zobaczenia w Monachium na FESPA Global Print Expo, 14-17.05.2019

Myślisz o poszerzeniu swojej oferty?

Biorąc po uwagę trend w kierunku uniwersalnych, składanych, miękkich tablic informacyjnych i reklamowych oraz popularność produktów do promocji, być może warto rozważyć wprowadzenie usługi druku na tekstyliach. Rozwiązanie EFI™ VUTEk® FabriVU 340i to najwyższej klasy profesjonalne środowisko do druku na tekstyliach, które łączy w sobie łatwość obsługi drukarki VUTEk i wysoką wydajność cyfrowego serwera wydruku Fiery®.

Potrzebujesz pomocy w zarządzaniu rozwojem firmy?

Trafnym wyborem dla Ciebie może okazać się wielkoformatowa drukarka R2R LED EFI™ Pro 32r. Dzięki krótszemu czasowi realizacji zleceń umożliwia zadrukowanie do 5000 metrów kwadratowych powierzchni na miesiąc. Dodatkowo zyskujesz możliwość sprzedaży swoim klientom innych usług, takich jak druk z użyciem tuszu białego, druk na tekstyliach czy druk dwustronny, na większej palecie podłoży. Wszystko przy niższych kosztach eksploatacji. Obejrzyj wideo.

Każda innowacja wprowadzana przez EFI jest bezpośrednio owocem ścisłej współpracy z naszymi klientami. Poznajemy Twoje metody pracy, najbardziej rentowne sektory rynkowe i sposoby na zachwycanie klientów.

Spotkajmy się na targach FESPA, by wspólnie tworzyć i wprowadzać innowacje.

Poszukujesz dodatkowych informacji na temat produktów EFI prezentowanych podczas targów FESPA Global Print Expo? Przejdź do tej strony

 

ODBIERZ SWÓJ BILET ZA DARMO

 

Zapraszamy!

Opcje strony

do góry