Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Zapraszamy na Dni Otwarte firmy Baumann Wohlenberg

14-16.05.2019, Solms-Niederbiel (Niemcy)

Firma Baumann Wohlenberg to znany producent systemów cięcia na całym świecie.

Dni Otwarte 14-16.05.2019

Tematy pokazów:

 • DAM - Digital Asset Management – Zarzadzanie pracami.
 • AEPOS – optymalizacja procesów i zarządzanie produkcją.
 • Keyline to nowoczesna, oparta na chmurze platforma do drukowania, która obejmuje cały proces klasycznej drukarni. Dzięki otwartym interfejsom połączenie Keyline z szeroką gamą systemów aż do maszyn produkcyjnych nie stanowi już problemu.
 • Druk cyfrowy - XEROX Iridesse - maszyna produkcyjna Xerox Iridesse z technologią FLX-color. Oferuje nowe możliwości zastosowań na poziomie produkcji - oprócz atramentów CMYK w kolorze białym, srebrnym lub złotym.
 • Komori – znana z wysokiej jakości, jak również przyjazne dla użytkownika cyfrowe i offsetowe maszyny z najnowocześniejszymi technologiami i doskonałą obsługą. Na stoisku informacyjnym Komori zapraszamy na wirtualną wycieczkę po salonie Komori.
 • Baumannwohlenberg i Wohlenberg - systemy oprawiania książek - Quickbinder  - jako lider rynku i technologii w sektorze post-press oferują niestandardowe rozwiązania i jakość.
 • Trójnóż DGR - Do przemysłowego przetwarzania pojedynczych produktów do średnich rozmiarów w twardej i miękkiej powierzchni. Doskonała jakość cięcia i uniwersalny zakres rozmiarów wyznaczają nowe standardy.
 • Nowo opracowana szybkobieżna krajarka WB 80 - wyposażona jest w dobrze znany sterownik Wohlenberg. Dzięki funkcji „prosto do cięcia” możliwe jest załadowanie programu cięcia przez czytnik kodów kreskowych do sterowania maszyną.
 • Pokaz w pełni automatycznego systemu cięcia BASS - system, specjalnie zaprojektowany do etykiet, system jest w stanie przetwarzać bez trudności i w pełni automatycznie różnego rodzaju materiały, a nawet „trudne” produkty od 60 g. Zintegrowany system robotów przejmuje zadanie operatora. System BASS może być modułowo dostosowany do indywidualnych potrzeb klientów. System BASS będzie eksponowany wraz z maszynami naszego szwajcarskiego partnera, co. Blumer AG.
 • MBO – Falcerki - K8 osiąga swoją absolutną precyzję i wzorową wydajność dzięki licznym funkcjom MBO-Premium, które są częścią maszyny. Sterowanie M1 - bezpieczny transportu arkuszy i najwyższego komfortu użytkownika, nóż składany VACUKNIFE - najmniejsze odległości arkuszy, opatentowana kaseta MWK dla najkrótszych czasów ustawiania, itp.
 • Kompaktowy BSR Basic jest montowany i zaprojektowany jako rozwiązanie offline dla wydajnej i ekonomicznej produkcji małych i średnich nakładów. Maszyna nadaje się do sztancowania, cięcia, bigowania, perforowania i wytłaczania - zarówno do druku offsetowego, jak i cyfrowego.
 • Nowoczesny system laminowania firmy AVD oferuje możliwość produkcji „just in time” dla formatu małych i średnich rozmiarów. Linia automatyczna Europa System Automatic Line została zaprojektowana do dwustronnego laminowania termicznego papieru i tektury za pomocą podwójnej folii poliestrowej.

 

Jeśli Państwo są zainteresowani dalszymi informacjami, prosimy o e-mail lub kontakt telefoniczny:

Tomasz Naglik

E-mail: naglik.t@reprograf.com.pl   Mobil: +48 698 698 629

Opcje strony

do góry