Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Mimaki nagrodzone dwiema prestiżowymi nagrodami EDP podczas targów FESPA 2018

Urządzenie drukująco-tnące Mimaki UCJV300-160 oraz kolorowa drukarka 3D Mimaki 3DUJ-553 uznane za najlepsze w swojej klasie

Firma Mimaki, wiodący producent wielkoformatowych drukarek atramentowych i systemów cięcia, ogłosiła, że została uhonorowana przez stowarzyszenie EDP (European Digital Press Association) dwiema prestiżowymi nagrodami EDP. Każdego roku 21 wiodących, europejskich magazynów branżowych, skupionych na druku cyfrowym, spotyka się, aby przyznać nagrody za najlepsze technologie wśród produktów i innych rozwiązań, które ogłoszono lub zaprezentowano w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

 

EDP_MIM1.jpg

 

Jesteśmy zaszczyceni, że mogliśmy po raz kolejny odebrać tak prestiżowe nagrody, tym razem za najlepszą w swojej klasie drukarkę z roli na rolę UCJV300-160 oraz naszą unikatową, w pełni kolorową drukarkę 3D 3DUJ-553” – mówi Danna Drion, kierownik ds. marketingu regionu EMEA w Mimaki Europe. „Doceniamy wysiłki oraz czas poświęcony przez redaktorów na sprawdzenie ponad 120 zgłoszeń. Cieszymy się, że jesteśmy częścią konkursowego finału z tymi dwoma wyjątkowymi produktami”.

 

Seria Mimaki UCJV300

 

Nowe drukarki z serii UCJV300 – obejmujące model UCJV300-160, który zdobył nagrodę EDP za najlepszą drukarkę z roli na rolę do 170 cm – oferują możliwość cięcia w linii oraz technologię obróbki warstwowej, np. cztero- i pięciowarstwowego druku obrazów przejściowych lub dwustronnych. Wydruki z tych urządzeń są utwardzane natychmiast, nawet przy najwyższych prędkościach produkcji, co pozwala klientom szybko wydrukować i od razu uzyskać gotowy produkt. Atramenty LUS-170 z certyfikatem Greenguard Gold są przyjazne środowisku i energooszczędne. Wszechstronność tych atramentów sprawia, że doskonale sprawdzają się w szerokiej gamie zastosowań, włącznie z zakrzywionymi powierzchniami, takimi jak folie do oklejania pojazdów.

Opcje strony

do góry