Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Reprograf nawiązał współpracę z Vianord Engineering

Podczas targów Drupa 2016 Reprograf nawiązał współpracę z firmą Vianord Engineering w zakresie sprzedaży linii urządzeń EVO dla przygotowalni fleksograficznych. dla płyt wymywanych w technologii solwentowej.

Vianord Engineering posiada szerokie portfolio maszyn kompaktowych, jak i modułowych.

Koncepcja firmy Vianord powstała z inicjatywy wysoko wykwalifikowanych specjalistów w zakresie tworzenia urządzeń do flekso, którzy kierują się rozwojem technologicznym i innowacją w prepress dla branży fleksograficznej.

 

Reprograf jako dostawca m.in. do fleksograficznych drukarń opakowaniowych rozszerza zatem swoje portfolio o urządzenia prepressowe kolejnego producenta. Są to: kopioramy, wymywarki, suszarki oraz system doświetlania końcowego, przy czym urządzenia te występują w różnych formatach i konfiguracjach. Zostały wyposażone w wiele funkcji, które umożliwiają perfekcyjną produkcję płyty fleksograficznej oraz czynią pracę łatwiejszą i przyjazną dla użytkownika.

 

Ze strony Reprografu, jednego z  największych dostawców maszyn i urządzeń w branży poligraficznej jest to kontynuacja polityki  rozszerzania zakresu działalności i kompleksowego wsparcia drukarń.

Opcje strony

do góry