Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Reprograf sponsorem na Mistrzostwach Europy MTB

Firma Reprograf była jednym ze sponsorów najzdolniejszych zawodników Warszawskiego Klubu Kolarskiego, którzy w dniach 15-19 sierpnia 2016 roku pojechali na Mistrzostwa Europy MTB (kolarstwo górskie) do austriackiego Grazu!

Warszawski Klub Kolarski jako jedyna ekipa z Polski zgłosiła do startu 2 drużyny U17 i jedną U15 - czołowych zawodników w swoich kategoriach wiekowych.

Finałowego, ostatniego dnia Młodzieżowych Mistrzostw Europy MTB rozegrano klasyczny wyścig XCO, który ekipa Warszawskiego Klubu Kolarskiego przejechała bardzo dobrze, zajmując wysokie miejsca: Matylda Szczecińska – w grupie U15 - 10 miejsce (jest to najlepszy tegoroczny wynik polskiego MTB nie licząc sukcesów Mai Włoszczowskiej), Ania Gdańska - 18 miejsce w U17 i Miłosz Ośko - 33 w U15. Serdecznie gratulujemy!

„Wspieranie młodzieży w aktywnościach sportowych, w zdobywaniu kolejnych doświadczeń to inwestycja na przyszłość. Aby Polska w przyszłości miała godnych następców Mai Włoszczowskiej – srebrnej medalistki z IO w RIO w kolarstwie górskim - młodzież musi mieć możliwości rywalizować z najlepszymi zawodnikami już w kategoriach młodzieżowych. Postanowiliśmy zatem wesprzeć tą inicjatywę. Serdecznie gratulujemy wyników uczestnikom z Polski” – komentuje Jolanta Kurowiak, Prezes Reprograf SA. „ Nie da się oczywiście wspierać wszystkich tego typu  inicjatyw, ale jeśli mogliśmy dorzucić swoją przysłowiową cegiełkę to jest nam bardzo miło” – dodaje Pani Prezes.

Reprograf wielokrotnie wspierał w przeszłości już akcje charytatywne i tym razem również inwestycja okazała jest bardzo rokująca na przyszłość.

Opcje strony

do góry